Zavřít reklamu

Jihokorejský Samsung svým letošním vlajkovým lodím opravdu věří. Podle nejnovějších informací, které zveřejnil portál Sammobile, si totiž vytyčil za rok prodat na 43 milionů kusů tohoto modelu, což je o celé dva miliony více než si vytyčil vloni u modelu Galaxy S8.

Ačkoliv byl loňský Galaxy S8 pro mnoho zákazníků takřka dokonalým smartphonem, Samsung se jej rozhodl vyšperkovat pár zajímavými vylepšeními a jeho dokonalost tak dotáhnout na úplný vrchol. I díky tomu je tak přesvědčen, že se prodeje letošní vlajkové lodě vydaří více než tomu bylo vloni. Zajímavé je, že tuto skutečnost potvrzují i mnohé analytické firmy, které jsou o tom, že nový Galaxy S9 v prodejích loňský Galaxy S8 překoná, přesvědčeny.

Předobjednávky tomu zatím nenasvědčují

Velká očekávání Samsungu však nejspíše brzdí předobjednávky na nový model. Ty jsou totiž údajně nižší nebo maximálně stejné jako tomu bylo v loňském roce. To by však mohlo znamenat v konečném důsledku solidní nepříjemnosti, které by zapříčinily nepřekonání vytyčeného cíle. Na podobné závěry je však s ohledem na dobu, kterou předobjednávky běží, příliš brzy.

Pokud by se však novému Galaxy S9 skutečně překonat svého staršího bratříčka podařilo, byl by to pro Samsung obrovský úspěch už kvůli tomu, jak letošní model pojal. Není totiž pochyb o tom, že je letošek pro řadu Galaxy S spíše evolučním rokem, než-li revolučním. Nechme se však překvapit. Jihokorejský gigant má totiž před sebou ještě pořádně dlouhou cestu, na které může prodeje jak rozdmýchat, tak i ztratit.

Samsung Galaxy S9 FB

Související články

Dnes nejčtenější

.