Zavřít reklamu

Chystáte se pořídit nový Samsung Galaxy S9, ale jeho design vám přijde trochu nudný? Pak pro vás máme zajímavé řešení, jak design svého nového telefonu pořádně ozvláštnit a odlišit jej tak od “zbytku světa”. Předem vás však musíme upozornit, že se nejedná o nic zcela jednoduchého. Výsledek však stojí za to.

Na youtubovém kanále JerryRigEverything se objevil poměrně zajímavý návod na to, jak zprůhlednit záda nových vlajkových lodí, čímž jeho vnitřní komponenty parádně vyniknou. Pokud však nejste příliš zruční či nechcete přijít o záruku, rozhodně se do podobných akcí nepouštějte. Celý trik totiž spočívá v odstranění zad, odmontování a odlepení “nepotřebných” krytek a nálepek z vnitřností telefonu a následného seškrábání barvy ze skleněných zad. Ty jsou však samozřejmě náchylná k prasknutí, takže je při tomto procesu potřeba dbát zvýšené opatrnosti.

Jak už jsem psal výše, výsledný efekt vypadá zajímavě a váš nový telefon od zbytku světa skvěle odliší. Daní za odlišnost je však ztráta záruky či voděodolnosti. Jak jste si totiž na videu asi všimli, veškerá těsnění musí zkrátka pryč, aby byl efekt průhlednosti co možná nejefektivnější.

Pokud se vám tedy tato poměrně radikální úprava líbí, návod k jejímu provedení máte před sebou. Jak už jsem však psal výše, nejedná se o zcela jednoduchý proces, takže by se do něj měli pouštět jen uživatelé, kteří mají s podobnými věcmi zkušenosti nebo které nebude ztráta telefonu za 20 tisíc korun příliš bolet.

galaxy s9 pruhledna zada
Zdroj: Redakce Samsung Magazine

Související články

Dnes nejčtenější