Zavřít reklamu

Samsung v poslední aktualizaci výrazně zrychlil a vylepšil svůj internetový prohlížeč. Samsung Internet Browser ve verzi 7.2 využívá upgradovaný engine Chromium M59, a tím pádem uživatelům nabízí mnohem lepší zážitek ze surfování, protože prohlížeč mnohem rychleji reaguje, a z hraní online her díky vylepšené grafice.

Internetový prohlížeč umožňuje takzvané chráněné procházení, což znamená, že upozorňuje uživatele, pokud navštíví webovou stránku, která se snaží ukrást nějaké jeho informace anebo nainstalovat do jeho zařízení malware. Samsung vylepšil prohlížeč například o ikonku přidat na domovskou stránku a o režim pro čtenáře novinových článků. V neposlední řadě bylo optimalizováno přepínání mezi jednotlivými kartami, což ocení především uživatelé telefonů s 1 GB RAM a nižší.

V současné době jsou novinky k dispozici pouze v beta verzi prohlížeče. Pokud si beta verzi chcete stáhnout, tak stačí navštívit Google Play. Samsung Internet Browser je určen nejen pro uživatele smartphonů od Samsungu, ale nainstalovat si ho mohou i majitelé jiných smartphonů s Androidem.  

Samsung Internet Browser FB

 

Zdroj: Phone Arena

Související články

Dnes nejčtenější

.