Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Ve spolupráci s GearBest vám jednou za čas přinášíme tipy na různé zajímavé zboží z jejich nabídky za lákavé ceny. Dnes tu pro vás máme smartphone CUBOT X18 Plus, jehož hlavní předností jsou minimální rámečky po stranách displeje, slušné parametry. obří baterie, duální fotoaparát, nový Android 8.0 Oreo a pak hlavně aktuální akční cenovka necelých 1 640 Kč.

CUBOT X18 Plus 2 je další z řady bezrámečkový smartphonů, které v poslední měsících doslova atakují trh. Shodou náhod se jedná o nejčerstvější přírůstek do této kategorie. Telefon se chlubí obřím 5,99palcovým displejem s rozlišením 2160 x 1080. Postranní rámečky jsou skutečně tenoučké, témeř nevidilné. Horní a dolní jsou pak o něco širší, protož v sobě skrývají komponenty, senzory a horní hlavně 13-mexapixelový fotoaparát. Na zádech pak najdeme nejenom ultra rychlou čtečku otisků prstů, ale také duální fotoaparát kombinující 20-megapixelový snímač spolu s 2-megapixelovým a blesk. Výhodou je i schnopnost nátáčení ve 4K a přítomnost zadního blesku.

Vnitřek telefonu ukrývá 8-jádrový procesor MTK6750T s taktem jádra 1,5 GHz, dále pak operační paměť RAM o velikosti 4 GB, úložiště s kapacitou 64 GB rozšířitelné o paměťovou kartu až o dalších 256 GB, baterii s kapacitou 4 000 mAh, Bluetooth a Wi-Fi 802.11b/g/n. Za zmínku stojí i možnost vložit do telefonu dvě SIM karty, podpora nejrozšířenější české 4G/LTE frekvence 800 MHz (B20) a pak také hlavně nový Android 8.0 Oreo s podporou češtiny. V balení pak kromě telefonu a kabelu najdete i ochranné pouzdro.

Tip: Pokud při vyběru přepravy zvolíte volbu “Priority Line”, tak nebudete platit daň ani clo. GearBest během přepravy zaplatí vše za vás. Kdyby z nějakých důvodů po vás přepravce náhodou chtěl zaplatit jeden z poplatků, stačí následně kontaktovat středisko podpory a vše vám bude proplaceno.

1517822859241841
Zdroj: Redakce Samsung Magazine

Poznámka: Na produkt se vztahuje záruka 1 rok. V případě, že vám produkt přijde poškozený či zcela nefunkční, můžete to do 7 dnů nahlásit, následně produkt pošlete zpět (poštovné vám bude proplaceno) a GearBest vám buďto pošle zcela nový kus nebo vám vrátí peníze. Více informací o záruce a případném vrácení produktu i peněz naleznete zde.

Související články

Dnes nejčtenější