Zavřít reklamu

Pro navození té správné domácí atmosféry je i kolikrát potřeba i kvalitní osvětlení, které bude vyhovovat všem členům domácnosti. Pokud chcete svou domácnost vybavit chytrými doplňky a zároveň hledáte světlo například do obývacího pokoje nebo do ložnice, pak tu právě pro vás máme ve spolupráci s Gearbest slevový kód na stropní LED světlo Xiaomi Yeelight, které navíc můžete ovládat skrze ovladač nebo smartphone.

Stropní světlo Xiaomi Yeelight se vyznačuje moderním, minimalistickým designem. Jeho hlavní benefit spočívá v tom, že se jedná o vůbec první svítidlo podporující jak Wi-Fi, tak i Bluetooth připojení. Výhodou také je, že jej můžete ovládat skrze dodaný ovladač, prostřednictvím aplikace na telefonu nebo případně i hlasem pomocí chytrých reproduktorů Amazon Alexa a Google Home. Upravovat můžete nejenom intenzitu svícení (od 0.1Lm do 2000Lm), ale také teplotu barev (od 2700 K do 6500 K). Světlo je také odolné proti prachu (certifikace IP60). A jednou z nejzajímavějších funkcí je, že je světlo schopné se spojit s chytrým náramkem Xiaomi Mi Band a automaticky se vypnout v momentě, kdy náramek rozpozná, že jste usnuli.

Instalace světla je velice jednoduchá a zvládnou by ji měl každý přibližně do 5 minut. Ani na kvalitě v Xiaomi nešetřili a jako materiál pro šasi použili hliník. I díky tomu tak světlo vydrží svítit 25 000 hodin.

Pokud necháte jako sklad zvolený G-W-5, pak vám bude světlo dodáno z českého skladu a tudíž nebudete platit daň ani clo a navíc by měl produkt dorazit do 5-7 dnů od provedení objednávky.

Poznámka: Na produkt se vztahuje záruka 1 rok. V případě, že vám produkt přijde poškozený či zcela nefunkční, můžete to do 7 dnů nahlásit, následně produkt pošlete zpět (poštovné vám bude proplaceno) a GearBest vám buďto pošle zcela nový kus nebo vám vrátí peníze. Více informací o záruce a případném vrácení produktu i peněz naleznete zde.

Xiaomi Yeelight FB
Zdroj: Redakce Samsung Magazine

Související články

Dnes nejčtenější