Zavřít reklamu

Včera jsme vás na našem webu informovali o velkém zájmu Jihokorejců, kteří berou ve své zemi propagační stánky se Samsung Galaxy S9 útokem. Chuť si telefon prohlédnout zblízka a objednat si jej jsou však dvě zcela rozdílné věci a v té druhé prý Samsung se svou novou vlajkovou lodí zatím tápe. Dnešní zpráva z jeho domoviny totiž opět naznačuje, že se předobjednávky nedaří tak, jak Samsung čekal.

Podle zdrojů portálu jihokorejského portálu yonhapnews jsou jsou v tuto chvíli předobjednávky na nové vlajkové lodě buď stejné nebo mírně nižší, než tomu bylo vloni u modelů Galaxy S8. S podobnými čísly prý už kalkuluje i sám Samsung, jehož nejmenovaný člen prý tuto skutečnost víceméně potvrdil prohlášením “Věříme, že předobjednávky pro Galaxy S9 jsou podobné těm z Galaxy S8.” Samozřejmě však nemůžeme se stoprocentní jistotou tyto informace potvrdit.

Nová vlajková loď netáhne?

To, že nový Galaxy S9 příliš netáhne, prý potvrdil i zdroj z jednoho z největších jihokorejských operátorů. Podle něj totiž zákazníci nevidí v novém modelu přílišnou evoluci a dokonce ani odlišnost od konkurenčních telefonů s Androidem. Zatímco byl loňský Galaxy S8 v mnoha věcech poměrně revoluční a do kroniky Samsungu se podepsal zlatým písmem, jeho nástupce spíš dotahuje některé jeho chyby k dokonalosti, což však samozřejmě mnohé zákazníky příliš nenadchne a raději sáhnou po starší verzi.

Uvidíme, jak se tedy budou předobjednávky na novou vlajkovou loď vyvinou v následujících dnech. Pokud se však velká očekávání nenaplní, bude to pro Samsung jistě velké zklamání. Perfektní super zpomalená videa a dokonalé fotografie však holt k úspěchu nejspíš nestačí.

Samsung Galaxy S9 in hand FB

Související články

Dnes nejčtenější

.