Zavřít reklamu

Samsung zřejmě připravuje revizi řady Galaxy J. Benchmarkové webové stránky byly zaplaveny novými modely ze série Galaxy J, které by mohly už brzy spatřit světlo světa. Spousta z uvedených telefonů se objevila také na seznamu nepředstavených přístrojů Galaxy, který byl nalezen v uniklém Oreo firmwaru pro Galaxy Note8.

Po údajných Galaxy J4, Galaxy J6 a americké variantě Galaxy J3 se v databázích Geekbench objevilo ještě zařízení s číselným označením SM-J800FN. Pokud bychom vzali v potaz současná čísla modelů a jejich jména, potom by to znamenalo, že SM-J800FN bude Galaxy J8. Vedle benchmarku existují ještě další důkazy, například to, že se vyvíjí firmware pro Galaxy J8.

Galaxy J8 s čipem Exynos 7870

Podle výsledků benchmarku je Galaxy J8 poháněn procesorem Exynos 7870 s frekvencí 1,6 GHz a 3 GB RAM. Zařízení běží na Androidu 8.0. Exynos 7870 je osmijádrový procesor, který se používá i u ostatních telefonů řady Galaxy J, jako jsou Galaxy J5 (2017), Galaxy J7 (2017) a Galaxy J7 Prime. Specifikace se v podstatě nijak výrazně nemění a jsou takřka stejné jako u Galaxy J7.  

samsung galaxy j8 fb
Zdroj: Redakce Samsung Magazine
Galaxy J8 concept FB
Zdroj: Redakce Samsung Magazine

Zdroj: SamMobile

Související články

Dnes nejčtenější