Zavřít reklamu

Není tomu tak dávno, co jsme vás na našem webu informovali o tom, že se letos setkáváme s označením prémiové řady smartphonů Galaxy S nejspíše naposledy. V příštím roce by měl totiž Samsung uvést v pořadí již desátý prémiový model a tudíž je na zváženou, zda je vhodné sáhnout u tohoto jubilea opět ke klasickému označení Galaxy S10, či zvolit zajímavější název typu Galaxy X. A jak se zdá, druhá varianta zřejmě zvítězí.

Na právě probíhajícím veletrhu Mobile World Congress 2018, který se již ve španelské Barceloně pomalu ale jistě chýlí ke konci, je o Samsungu slyšet hodně. Poté, co ukázal své vlajkové lodě pro letošek a prozradil spoustu zajímavých věcí a Bixby a chystaném chytrém reproduktoru, na kterém již Samsung pracuje, pak včera zaujal dalšími zajímavými prohlášeními. Jedno z nich se pak týká označení pro příští rok.

Šéf Samsungu DJ Koh v rozhovoru s novnáři připustil možnost, že se v příštím roce skutečně vlajkových lodí s označením Galaxy S nedočkáme. Na otázku, jaké označení zvolí, pak Koh odpověděl, že Galaxy v názvu s největší pravděpodobností přetrvá, S by však mohl nahradit nový systém číslování. I podle těchto slov je tak poměrně pravděpodobné, že se v příštím roce dočkáme skutečně označení Galaxy X a Galaxy X+.

Galaxy X S10 FB

Zdroj: theinvestor

Související články

Dnes nejčtenější

.