Zavřít reklamu

V posledních měsících jste se mohli už několikrát dočíst, že Samsung pracuje na skládacím smartphonu, o kterém se mluví jako o Galaxy X. Jihokorejská společnost získal několik různých patentů vztahujících se právě ke skládacímu telefonu, nicméně není ještě jasné, kdy zařízení spatří světlo světa.

Samsung v loňském roce uvedl, že plánuje představit skládací smartphone Galaxy X v roce 2018. CEO mobilní divize Samsungu DJ Koh však neprozradil, zda se v letošním roce skládacího telefonu skutečně dočkáme, ale podotkl, že to nebude pouze fígl, jak upoutat pozornost.

Koncepty skládacího smartphonu od Samsungu:

Po představení Galaxy S9 padaly na CEO Samsungu různé otázky, přičemž novináři se zeptali také na skládací Galaxy X. Koh zmínil, že společnost udělala značné pokroky, co se zařízení týká, a dodal, že to nebude pouze trik k upoutání pozornosti. „Potřebuji naprostou jistotu, že při představení nové kategorie přinášíme uživatelům to nejlepší,“ dodal Koh. Jakmile se novináři zeptali, zda se přístroj na trhu objeví ještě letos, Koh odmítl odpovědět a řekl: „Někdy neposlouchám. Můj sluch není tak dobrý,“ usmál se.

Začátkem měsíce jsme vás informovali, že Samsung začne letos vyrábět skládací smartphone. Skládací OLED panely jsou totiž součástí jeho strategie pro rok 2018. Dokonce ve své zprávě při ohlášení finančních výsledků za Q4 2017 uvedl, že mobilní divize společnosti se pokusí odlišit své smartphony použitím pokročilých technologií, jako jsou právě skládací OLED displej.

foldalbe-smartphone-FB

Zdroj: CNET

Související články

Dnes nejčtenější

.