Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Že chytré příslušenství je někdy možné pořídit doslova za hubičku, jste se na našem magazínu mohli ujistit už několikrát. Dnes tu máme další dokonalý příklad. Je jím chytrý náramek od Lenovo, který umí téměř vše, na co si jen vzpomenete, nabízí slušnou výdrž, odolnost a chlubí se i povedeným designem. Tím největším benefitem tohoto náramku je ale bezesporu cena, která nyní jen lehce přesahuje částku 200 korun.

Lenovo Cardio Plus je chytrý náramek, který kromě klasického krokoměru nabízí také senzor srdečního tepu a kromě toho umí i automaticky analyzovat spánek, vyzývat vás k pohybu při neustálém sezení a díky vibracím vám poslouží i jako tichý budík. Nechybí mu ani displej (OLED panel), na kterém se kromě času ukazují základní informace a notifikace v podobě zpráv, příchozích hovorů a upozornění z Facebooku, WhatsApp, Twitteru, Skypu a dalších aplikací. Potěší i voděodolnost díky certifikaci IP68, Bluetooth 4.2, nebo výdrž až 7 dní na jedno nabití, přičemž opětovné nabití zabere cca hodinu. Náramek vás také zvládne udržet vzhůru například v momentě, kdy řídíte v nočních hodinách. Lenovo Cardio Plus je komaptibilní s Androidem 4.4 nebo novějším a iOS 8.0 nebo novějším.

Náramek je momentálně ve velké slevě, kdy vychází pouze na $9,99, tedy po přepočtu na 206 Kč. Zmíněná sleva však startuje každý den v 10:00 našeho času a platí pouze na prvních 10 zakoupených kusů daný den. Akce běží do 5. března, tudíž své štěstí můžete zkoušet každý den. Jestliže tedy máte o náramek zájem, pak si jej můžete v uvedeném čase zakoupit z odkazu níže. Tento článek je záměrně publikovaný před desátou hodinou ranní, aby naši čtenáři mohli akce využít jako první.

Lenovo Cardio Plus HX03W FB
Zdroj: Redakce Samsung Magazine

Související články

Dnes nejčtenější