Zavřít reklamu

Samsung včera omylem zveřejnil video, které představuje očekávanou vlajkovou loď Galaxy S9. Video sice nepřineslo žádné velké odhalení, protože všechno jsme o modelech Galaxy S9 a Galaxy S9+ už věděli. Samsung má zařízení představit dnes večer v Barceloně, a tak se můžete přesně hodinu před oficiální premiérou podívat na video, které chytré telefony ukazuje v celé jejich kráse.

Samsung sice video opět odstranil, ale někteří uživatelé jsou rychlí a hned si video stáhli a následně jej nahráli na YouTube.

Jihokorejský gigant představí vlajkové lodě v 18:00 hodin našeho času. V podstatě už víme, co máme od Galaxy S9 očekávat, dokonce už jsme mohli několikrát vidět i rendery smartphonu, a tak se o žádné velkolepé odhalení jednat nebude. V designu nedojde k žádnému zásadnímu upgradu, což potvrzuje i samotné video.

Tříminutové video se zaměřuje na funkce Bixby Vision, stejně tak i na bohatší funkce rozšířené reality. Video navíc potvrzuje spekulace o nové funkci zvané Intelligent Scan neboli inteligentní skenování, které kombinuje skenování obličeje se skenováním oční duhovky.

samsung galaxy s9 fb

Zdroj: SamMobile

Související články

Dnes nejčtenější

.