Zavřít reklamu

Přestože již není v tuto chvíli o podobě chystaného Samsungu Galaxy S9 díky mnohým únikům z minulých týdnů prakticky žádných pochyb, potvrzením této skutečnosti od samotného jihokorejského giganta zřejmě nikdo z nás nepohrdne. Jak už je totiž u Samsungu zvykem, ani tentokrát se mu nepodařilo tajemství okolo nového modelu uhlídat a i svou chybou veřejnosti jeho design potvrdil.

Ke slavnostnímu odhalení, které se uskuteční v Barceloně již 25. února, připravil Samsung speciální aplikaci Unpacked 2018. A jelikož je volně dostupná v obchodě Google Play, začal ji zkoumat jeden z uživatelů Redditu, kterému se v ní následně podařilo objevit spoustu zajímavých věcí. Samsung si totiž do aplikace schoval pro účastníky slavnostního představení jedno malé překvapení. Podle uživatele Redditu totiž stačí, když si skrze spuštěnou aplikaci návštěvníci naskenují své akreditace a rázem se jim v jejich rukou objeví AR modely telefonů Galaxy S9. Ten si budou moci prohlédnout jak ze předu, tak zezadu. Zároveň jim Samsung umožní i zobrazení ve všech barevných odstínech. Ostatně, podívejte se na pár ukázek sami.

Jak můžete vidět v naší galerii, modely z rozšířené reality odpovídají na chlup únikům, které jsme vám na našem webu v minulých týdnech poměrně intenzivně přinášeli. Není tak prakticky pochyb o tom, že se těchto modelů již za pár dní skutečně dočkáme. To, zda se Samsungu povedly či nikoliv, však necháme na vás.

s9.0.png

Zdroj: theverge

Dnes nejčtenější

.