Zavřít reklamu

Ačkoliv je představení nových Samsungů Galaxy S9 a S9+ již za dveřmi a člověk by si myslel, že jej nemůže po mnoha únicích informací z minulých týdnů a měsíců nic překvapit, opak je pravdou. Podle nejnovějších informací totiž vypustí Samsung krom nových telefonů, druhé generace doku DeX a upgradované bezdrátové nabíječky i svou vlastní sociální síť.

Jihokorejský gigant si před nedávnem zaregistroval pro svou sociální síť v EU a Jižní Koreji ochrannou známku na jméno “Uhsupp”, přičemž se dá podobný postup kvůli obavám z okopírování názvu očekávat i v Americe. Síť pak bude představena už 25. února na MWC 2018, kde se představí po boku již zmíněných produktů, oficiálního spuštění se však dočká až 19. března. Jihokorejský gigant totiž ještě nejspíš není s její kvalitou zcela spokojen a potřebuje pro její dokončení více času.

Kombinace toho nejlepšího

A na co se vlastně můžeme těšit? Podle zpráv z Jižní Koreji bude Uhsupp kombinovat funkce Messegeru, Instagramu a WhatsApp. Nebude tedy problém s komunikací, sdílením polohy, hovory či sdílením fotografií. Těžko však v tuto chvíli říci, kudy se Samsung rozhodne svou síť směřovat v budoucnu. Tak či tak je však více než pravděpodobné, že se na tuto síť bez problému připojí všichni uživatelé telefonů od Samsungu a ne jen vlastníci nejnovější „es devítky“.

Nechme se tedy překvapit, zda se zvěsti o této novince nakonec naplní či nikoliv. Pokud se však Samsung skutečně k vytvoření podobného projektu odhodlal, bude mít prosazení se poměrně složité. Na druhou stranu je ale svěží vítr do těchto končin určitě potřeba. A kdo ví, třeba se podaří této nové síti v průběhu následujících pár měsíců pobláznit svět.

Galaxy S9 render FB

Zdroj: slashgear

Dnes nejčtenější

.