Zavřít reklamu

V posledních týdnech se mluví především o očekávaných vlajkových lodí Galaxy S9 a Galaxy S9+, ovšem Samsung má v rukávu ještě další esa, přičemž jedním z nich je také tablet. Jihokorejský gigant by měl na konferenci Mobile World Congress 2018 představit Galaxy Tab S4. A právě o tomto chystaném tabletu nyní uniklo několik informací.

galaxy tab s4 information
Zdroj: Redakce Samsung Magazine

Samsung se rozhodl představit Galaxy S9 a jeho většího bratra Galaxy S9+ v rámci veletrhu Mobile World Congress 2018, který se bude konat od 26. února do 1. března ve španělské Barceloně. Premiéru však bude mít i high-endový tablet Galaxy Tab S4, který by měl podle uniklých informací disponovat 4 GB RAM a 64GB vnitřním úložištěm.

Záda se budou pyšnit 12megapixelovým fotoaparátem, nicméně Samsung nezapomíná ani na milovníky selfie, pro které připravil 8megapixelový přední fotoaparát. Galaxy Tab S4 zřejmě nemá podporu technologie NFC, nicméně nabídne Wi-Fi a GPS.

Takto vypadá předchůdce Galaxy Tab S3:

Samsung Galaxy Tab S4 se pochlubí větším 10,5palcovým displejem s rozlišením 2560×1600 pixelů a poběží na nejnovějším Androidu 8.0 Oreo. V neposlední řadě víme, že tablet dostane slot pro SIM kartu.

galaxy tab s3 fb
Zdroj: Redakce Samsung Magazine

Zdroj: GizmoChina

Související články

Dnes nejčtenější