Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Společnost Xiaomi již před časem rozšířila pole své působnosti i na nositelnou elektroniku. Dnes vám představujeme chytré hodinky Huami Amazfit 2. Co se skrývá pod elegantním designem s kulatým ciferníkem?

Xiaomi Huami Amazfit nabízí v základu prakticky vše, co od chytrých hodinek očekáváte – od poměrně široké škály funkcí až po vyměnitelné pásky. Hodinky díky voděodolnosti bez problémů ustojí koupání, sprchování či vydatnější déšť. Konkrétně jsou voděodolné až do 50 metrů. Společně s tím vám také zvládnou měřit plavání v bazénu či na otevřené vodě. Kromě plavání jsou schopny zaznamenat i další sportovní aktivitu od běhu, jízdy na kole, až po běh na běžeckém pásu či dokonce triatlon. Zvládají i monitorovat váš spánek nebo vás pomocí vibrací upozorňovat na nová oznámení, příchozí hovory či poslouží jako budík. Jedním z velkých benefitů hodinek je možnost nahrát do nich hudbu a tu pak přímo z nich přehrávat pomocí Bluetooth sluchátek například při běhu, aniž byste u sebe museli mít telefon.

Xiaomi Huami Amazfit 2 disponují 512MB RAM pamětí, interním úložištěm o kapacitě 4GB a OLED displejem, který však není dotykový – hodinky se ovládají skrze postranní tlačítka. Samozřejmostí je Bluetooth 4.2 i GPS. Hodinky disponují baterií o kapacitě 280 mAh, která zajistí výdrž 5 dní na jedno nabití. Dobíjení pak trvá přibližně 2 hodiny. Hodinky jsou kompatibilní s Androidem 4.4 a novějším a iOS 9.0 a novějším. Jazyk systému hodinek je však pouze v čínštině.

Tip: Pokud zvolíte některou z voleb registrované přepravy (Registered Air Mail) a budete nuceni zaplatit daň a popřípadě i clo, pak můžete po Gearbestu požadovat plnou kompenzaci veškerých poplatků. Stačí jen kontaktovat středisko podpory, doložit doklad o zaplacení skla a vše vám bude následně proplaceno.

Technické specifikace:

  • Značka: Xiaomi
  • RAM: 512 MB
  • ROM: 4 GB
  • Voděodolnost: IP57
  • Kompatibilita: Android 4.4, iOS 9.0
  • Balení: 1x hodinky Xiaomi AMAZFIT, 1x USB nabíjecí kabel, 1x manuál v čínštině
Xiaomi Huami Amazfit 2 FB

Poznámka: Na produkt se vztahuje záruka 1 rok. V případě, že vám produkt přijde poškozený či zcela nefunkční, můžete to do 7 dnů nahlásit, následně produkt pošlete zpět (poštovné vám bude proplaceno) a GearBest vám buďto pošle zcela nový kus nebo vám vrátí peníze. Více informací o záruce a případném vrácení produktu i peněz naleznete zde.

Dnes nejčtenější

.