Zavřít reklamu

Ačkoliv se v souvislosti s jihokorejským Samsungem mluví především o jeho vlajkových lodích Galaxy S8 či Note8, levnější modely pro nenáročné uživatele mají v jeho portfóliu též velmi důležité místo. Jsou to totiž právě ony, díky kterým ovládá Samsung světový trh se smartphony a již řadu let si od všech svých konkurentů drží slušný odstup. A pravě jeden takový model je podle všeho na cestě.

Před nějakým časem se podařilo vývojářům zkoumajícím firmware Androidu 8.0 Oreo na Galaxy Note8 zjistit z jeho řádků velmi zajímavé informace, které naznačovaly příchod nových generací levných modelů Galaxy J4 a J6. Toto zjištění bylo zajímavé i z toho důvodu, že se oba modely objevily i na uniklém seznamu telefonů, které budou nový Android 8.0 Oreo, takže byl jejich příchod takřka potvrzen. A podle uniklých benchmarků to dokonce vypadá,že se těchto modelů dočkáme již velmi brzy.

Zdroj: Redakce Samsung Magazine

Výsledky testu, které byly zveřejněny v databázi Geekbench, potvrzují příchod telefonu Galaxy J4 s Androidem 8.0, ve kterém poběží čtyřjádrový procesor s taktem 1,4 GHz, kterému budou sekundovat 2 GB RAM paměti. V testu jednoho jádra získal tento model 623 bodů, ve testu více jader se pak vyšvihl na rovných 1815 bodů. Ačkoliv nejsou tyto výsledky ničím zcela oslnivým, pro nenáročné uživatele určitě bohatě postačí.

Krom výkonu telefonu bude velmi důležité i to, za kolik se jej Samsung rozhodne prodávat. V poslední době se totiž potýká s poměrně závažným problémem, kdy není schopen svými cenami konkurovat čínským výrobcům, kteří prodávají své telefony se solidním výkonem za velmi nízké ceny. Pokud se však Samsungu tentokrát cena podaří nastavit ideálně, mohl by sklízet s tímto telefonem solidní úspěch.

Galaxy J3 J4 J7 2017 FB
Zdroj: Redakce Samsung Magazine

Zdroj: sammobile

Související články

Dnes nejčtenější