Zavřít reklamu

Aktualizace: Po zveřejnění článku došlo ke zjištění, že kód bohužel není platný na objednávky do České republiky. I tak je ale možné sluchátka nyní zakoupit ve slevě za $16,99, tedy cca za 345 Kč.

 

Komerční sdělení: Ačkoli se v poslední době stávají bezdrátová sluchátka téměř standardem, stále trhu vládnou sluchátka drátová, která mají několik výhod a tím i své zákazníky. Jedním z benefitů je bezesporu cena, která je dnes u spotřebních sluchátek už nadmíru přijatelná a zároveň kvalita zvuku bývá slušná. Jedním takovým příkladem jsou i sluchátka Xiaomi Mi IV.

Xiaomi Mi IV jsou špuntová sluchátka, která se k telefonu připojují pomocí drátu resp. konkrétně pomocí standardního 3,5mm jacku. Jejich nejzajímavější funkcí je hybridní technologie, který kombinuje jeden dynamický a dva vyvážené (BA) měniče. Zatímco jeden měnič se stará o reprodukci zvuku o nízké frekvenci, zbylé dva uvedené pak o zpracování tónů s vysokou frekvencí, díky čemuž sluchátka podávají kvalitní a detailní zvuk.

Ke sluchátkům dostanete 3 páry špuntů různých velikostí (S/M/L), z čehož vyplývá, že jsou vyměnitelné. Zároveň sluchátka disponují ovladačem, který se nachází na kabelu. Ovladač se chlubí nejenom zabudovaným mikrofonem, ale také tlačítky, skrze která lze ovládat přehrávání a hlasitost. Zároveň mikrofon má vylepšenou redukci okolního hluku, díky čemuž bude váš hlas při hovorech lépe slyšet.

Vzhledem k ceně nemusíte platit daň ani clo.

Xiaomi Mi IV FB

Poznámka: Na produkt se vztahuje záruka 1 rok. V případě, že vám produkt přijde poškozený či zcela nefunkční, můžete to do 7 dnů nahlásit, následně produkt pošlete zpět (poštovné vám bude proplaceno) a GearBest vám buďto pošle zcela nový kus nebo vám vrátí peníze. Více informací o záruce a případném vrácení produktu i peněz naleznete zde.

Související články

Dnes nejčtenější

.