Zavřít reklamu

Samsung v prosinci oficiálně představil upgradovaný Notebook 9 běžící na operačním systému Windows. Doposud jsme však netušili, kolik bude stát a kdy se dostane do prodeje, což se ovšem změnilo. Samsung včera prozradil podrobnosti o cenách a dostupnosti svých nových notebooků. Pravděpodobně některé z vás zklameme, protože datum zahájení prodeje se vztahuje pouze na Spojené státy americké.

Samsung informoval, že poslední generace jeho notebooků se dostane do prodeje v neděli 18. února. V nabídce budou tři modely, a to 13palcový Notebook 9 (2018), 15palcový Notebook 9 (2018) a Notebook 9 Pen. Ceny se odvíjí nejen model od modelu, ale také od zvolené konfigurace.

V první řadě se podíváme na klasický přenosný počítač Notebook 9, který Samsung připravil ve velikostech 13 a 15 palců. Disponuje procesorem Intel osmé generace, 16 GB paměti RAM a 1TB SSD. Uvnitř 15palcové varianty může být ještě navíc grafická karta NVIDIA GeForce MX150 se 2 GB RAM typu DDR5. Cena 13palcového notebooku začíná na 1 199,99 dolarech a 15palcového na 1 299,99 dolarech. Zákazníci ve Spojených státech amerických si mohou přístroj koupit buď přes oficiální stránky Samsungu nebo skrze Amazon.

Dalším strojem v nabídce bude Notebook 9 Pen, což je v podstatě zařízení 2v1, které vyniká možností ohnutí obrazovky o 360 stupňů, a tak z notebooku může být během sekundy tablet. Srdcem přístroje je procesor Intel Core i7 s podporou až 16 GB RAM a úložištěm SSD 512 GB. Dále nabízí integrovanou grafickou kartu a 13palcový Full HD displej. Součástí balení je pero S Pen, které je mimo jiné i u telefonu Galaxy Note8. V základní konfiguraci Notebook 9 Pen vyjde na 1 399,99 dolarů a k dostání bude také na stránkách Samsung.com a Amazon.com.

Samsung v prosinci odhalil ještě Notebook 7 Spin (2018). Opět se jedná o přístroj 2v1 podporující pero Active Pen, které se však prodává samostatně. Jedná se o levnější alternativu Notebooku 9 Pen a jeho cena startuje na 899,99 dolarech. K dostání bude na Best Buy (jak v kamenných obchodech, tak i internetovém obchodu) a na Samsung.com.

Samsung v prosinci oznámil i Notebook 7 Spin (2018), což je další konvertibilní notebook 2v1 s Windowsem. Podporuje Active Pen, které se prodává samostatně. Jedná se o levnější alternativu Notebooku 9 Pen a počáteční cenou 899,99 dolarů. K dostání bude na Best Buy jak v obchodech, tak i na netu, a na Samsung.com.

samsung notebook 9 fb

Zdroj: SamMobile

Dnes nejčtenější

.