Zavřít reklamu

Samsung už zveřejnil tři nové reklamy na Galaxy S9 a prozradil tak několik chystaných novinek

|
Kategorie:Smartphony
Diskuze

Ačkoliv nám Samsung Galaxy S9 ukáže jihokorejský gigant až za necelé dva týdny, ve svých třech reklamách, které na chystaný model na svém youtubovém kanále zveřejnil, nám toho o tomto dlouho očekávaném modelu prozrazuje poměrně hodně. Ostatně, podívejte se sami.

Že vám přijdou všechna tři videa nicneříkající? Pletete se. Jisté náznaky, na co se těšit, v nich totiž dozajista jsou. První video nám totiž s největší pravděpodobností prozrazuje, že se můžeme u nové vlajkové lodi těšit na parádní výkon, kterým loňské vlajkové lodě zcela zastíní. Druhé video pak s největší pravděpodobností poukazuje na nový fotoaparát, který by měl mít opravdu skvělé vlastnosti, mezi které bude patřit mimo jiné bravurní focení za špatných světelných podmínek. Poslední video by pak mohlo teoreticky odkazovat na chystané 3D emoji, které budete moci ovládat svým vlastním obličejem, jak tomu je u Applu a jeho Animoji na iPhonu X.

Těžko v tuto chvíli říci, zda jsme se v našich analýzách videí zcela trefili či nikoliv. Podle informací, které o tomto modelu unikly v minulých týdnech či měsících však máme za to, že jsme pravdě opravdu blízko. Stoprocentně to ale budeme moci říci až 25. února.

Diskuze

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět