Zavřít reklamu

V minulých týdnech jsme vás ve spojitosti s chystaným představení modelu Galaxy S9 informovali též o nové generaci doku DeX, který udělá z vašeho telefonu osobní počítač. Jelikož si totiž první generaci majitelé Galaxy S8 či Note8 poměrně oblíbili, bylo poměrně jasné, že se jihokorejský gigant rozhodne k vytvoření nástupce, který svými schopnostmi svého předchůdce bez problému překoná.

Novinka, která by měla nést název “DeX Pad”, by se měla od první generace tohoto doku poměrně výrazně lišit. Měla by totiž být plochá, díky čemuž by mohl sloužit na ní napojený telefon jakožto klávesnice či TouchPad. Díky tomu by tak odpadla nutnost nosit s sebou právě právě externí myš či klávesnici, což se může v mnoha případech opravdu hodit. Tuto teorii potvrdil svými leaky i velmi důvěryhodný leaker Evan Blass, který se svými předpovědmi již mnohokrát trefil.

Jak můžete vidět v galerii výše, nový DoX bude podle něj obsahovat ventilátor pro chlazení telefonu, dva USB porty, HDMI port a USB-C port pro napájení. S trochou nadsázky se tak dá říci, že se ke svému telefonu připojenému k DoX připojíte prakticky vše bez větších problémů.

Pokud se tedy druhá generace DoXu představí přesně takto, zlobit se určitě nebudeme. Jak už jsem totiž psal v předchozím odstavci, využitím telefonu jakožto klávesnice či TouchPadu odpadne zbytečné tahání dalších věcí, což by mohlo mnohým z nás ulehčit jeho používání. Zda se k tomuto kroku však Samsung skutečně uchýlí však v tuto chvíli stoprocentně potvrdit nemůžeme.

dex-pad

Dnes nejčtenější

.