Zavřít reklamu
Nový Samsung Galaxy A

128GB microSD kartu od Samsungu koupí naši čtenáři o 270 Kč levněji

Paměťové karty od Samsungu patří mezi ty nejlepší na trhu. Pokud tedy od stejné značky vlastníte i smartphone a rádi byste rozšířili jeho vnitřní úložiště, pak s microSD kartou od Samsungu určitě neuděláte krok vedle. A právě na jednu tu dnes ve spolupráci s Gearbest pro vás máme slevový kupón. Konkrétně se vztahuje na 128GB variantu karty Samsung EVO Ultra Micro SDXC UHS-3. Pojďme si ji tedy krátce představit.

Přidanou hodnotou karty je odolnost vůči vodě, vysokým teplotám, magnetům a rentgenovému paprsku. Potěší i poměrně slušné hodnoty rychlostí čtení a zápisu – 100 MB/s při čtení a 40 MB/s při zápisu. Díky tomu tak není problém na kartu zapisovat 4K videa a samozřejmě fotky, aplikace, filmy a jiné soubory.

Specifikace:

Typ karty: Micro SDXC
Kapacita: 128 GB
Třída: Class 10
Rychlost čtení: 100 MB/s
Rychlost zápisu: 40 MB/s
UHS Speed Class: UHS-3
Podpora nahrávání 4K videa: Ano
Certifikáty: CE,FCC

Tip: Pokud zvolíte některou z voleb registrované přepravy (Registered Air Mail) a budete nuceni zaplatit daň a popřípadě i clo, pak můžete po Gearbestu požadovat plnou kompenzaci veškerých poplatků. Stačí jen kontaktovat středisko podpory, doložit doklad o zaplacení skla a vše vám bude následně proplaceno.

Poznámka: Na produkt se vztahuje záruka 1 rok. V případě, že vám produkt přijde poškozený či zcela nefunkční, můžete to do 7 dnů nahlásit, následně produkt pošlete zpět (poštovné vám bude proplaceno) a GearBest vám buďto pošle zcela nový kus nebo vám vrátí peníze. Více informací o záruce a případném vrácení produktu i peněz naleznete zde.

*Slevový kód je omezený na 15 využití. V případě velkého zájmu je tedy možné, že kód nebude po krátké době od zveřejnění článku již fungovat.

Diskuze

  Už jděte nekam s tim debilním gearbestem. Člověk objedná a čeká 2 měsíce v nejistotě jestli přijde zboží či ne. Ještě k tomu samozřejmně platba předem.

  Reagovat

  Nikdo Vás samozřejmě nenutí si něco objednávat. Článek je i řádně označen jako komerční sdělení. Co se týká toho doručení, tak Gearbest je čínský obchod, tudíž je pochopitelné, že zboží jde do ČR delší dobu – je to hodně podobné jako na Aliexpress, i tam je platba předem. Gearbest má sklad i v ČR a občas máme akce i na zboží odsud.

  Reagovat

  Děkuji za dobré upozornění na výhodné nabídky. Jen tak dále. Vždy si je rád přečtu. Vždy se dozvím něco zajímavého.
  Narozdíl od toho, když si přečtu příspěvek uživatele JOHNY. Ten mi nedá nic kromě potvrzení, že chytráčci jsou ve všech diskuzich na celém světě. Škoda, že nemužu slovo chytráčci nahradit slovem mnohem přiznačnějším. Ale to by jste asi nezveřejnili.

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět