Zavřít reklamu

V návaznosti na dnešní slavnostní zahájení zimních olympijských her v jihokorejském Pchjongčchangu spustila Mobil Pohotovost pro všechny své zákazníky soutěž, kdy můžete vyhrát all inclusive víkend na lyžích s profesionálním alpským lyžařem a sedminásobným mistrem ČR Martinem Vráblíkem. Ve hře jsou i další ceny v podobě telefonu Galaxy J5 či powervanky od Samsungu. Pro zařazení do soutěže stačí zakoupit jeden z vybraných telefonů od Samsungu a odpovědět na jednoduchou otázku. Akce probíhá od 9. do 23. února.

Do soutěže se může zařadit každý, kdo u Mobil Pohotovost v době konání akce zakoupí Samsung Galaxy A3, A5, A8, S7, S7 edge, S8, S8+ nebo Note8. Následně stačí na stránce www.mp.cz/lyze teefon zaregistrovat, připojit své jméno a e-mailovou adresu a odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku. Vítězem se stane odpovídající, který splní podmínky účasti v soutěži a zároveň bude svou odpovědí nejblíže ke správné odpovědi na soutěžní otázku. V případě více stejných odpovědí rozhodne datum a čas odpovědi, přičemž platí, že dřívější odpověď má přednost. Vyhlášení vítězů proběhne hned druhý den po skončení ZOH 2016, tedy konkrétně v pondělí 26. 2. 2018.

Ceny, o které se soutěží:

1. – 3. Cena All inclusive víkend na lyžích s Martinem Vráblíkem pro 2 osoby
4. – 6. Cena Mobilní telefon Samsung Galaxy J5 (2017)
7. – 10. Cena  Powerbanka Samsung s kapacitou 10 200 mAh

A kdo je vlastně Martin Vráblík? V první řadě je to bývalý český reprezentant v alpském lyžování, sedminásobný mistr České reubliky v kategorii dospělých a akademický mistr světa 2005. Třikrát se zúčastnil zimních olympijských her, a to v letech 2006, 2010, 2014. Jeho největším úspěchem je 12. místo na ZOH v Turíně.

2-3121-1120_xxx_vrablik

Dnes nejčtenější

.