Zavřít reklamu

Před nějakým časem jsme vás na našem webu informovali o tom, že Samsung zřejmě nedopatřením uvolnil několika desítkám modelů Galaxy Note8 aktualizaci Android 8.0 Oreo, kterou však začal oficiálně distribuovat až dnes. Zdá se však, že Note8 nebyl jediný telefon, který měl v tomto ohledu štěstí.

Před pár hodinami se na internetu objevilo video zachycující systém Android 8.0 Oreo na modelu Galaxy S7 jednoho thajského uživatele. Je tak poměrně pravděpodobné, že se Samsung při vypouštění oficiální verze pro Galaxy S8 spletl a krom ní vydal thajskou beta verzi pro Galaxy S7. To je však poměrně zvláštní. Podle dostupných informací totiž žádný beta program pro testování Orea na modelech Galaxy S7 není. Dost ale bylo spekulací, pojďme se podívat na samotné video.

Jak můžete sami vidět na videu výše, o tom, že se jedná o systém 8.0 Oreo, není pochyb. Ostatně, svědčí o tom i výpis z nastavení, který jste mohli vidět ve druhé části videa. Pokud však nevěříte, porovnejte si záběry z videa se screenshoty Orea z Galaxy Note8. Zjistíte totiž, že si jsou oba systémy až podobně nápadné.

Těžko v tuto chvíli říci, kdy se Orea na Galaxy S7 dočkáme. Minimálně podle tohoto videa to však vypadá, že bychom příliš dlouho čekat nemuseli.

Android 8.0 Oreo FB

Související články

Dnes nejčtenější

.