Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Mít přehled v podstatě o všem, co se děje ve vašem domě či bytě v době vaší nepřítomnosti není nikdy na škodu. Obzvlášť, pokud chcete hlídat nějaké cennější předměty či rovnou například automobil ve své garáži. Ideální pro to jsou IP kamery, které snadno připojíte k internetu a můžete sledovat obraz ve vysoké kvalitě v podstatě z jakéhokoli zařízení a odkudkoli. Pokud jste tedy po nějaké kameře pokukovali, pak jste právě na správném místě. Na dnešek jsme si pro vás totiž přichystali slevové kupóny na dvě IP kamery. Pojďme si je tedy krátce představit.

První z nich je od Xiaomi a kromě povedeného designu se může chlubit 360-stupňovým panorama záběrem v rozlišení 720p. Kromě toho kamera disponuje i mikrofonem, reproduktory, slotem na paměťové karty do velikosti až 32 GB, detekcí pohybu, tichým motorem pro otáčení a dokonce i nočním viděním. Kamerku snadno spárujete se svým telefonem skrze aplikaci Mi Home, která je dostupná jak pro Android tak iOS. Potěší i silná Wi-Fi anténa s dosahem v interiéru až 100 metrů. Spolu s kamerou dostanete v balení všechny potřebné držáky a šrouby pro její připevnění v podstatě kamkoli, klidně i na strop.

Druhá IP kamera je od společnosti Aqara a její výhoda spočívá především ve schopnosti nahrávat videa ve Full HD rozlišení (1080p) v širokoúhlém záběru 180° a pak také v možnosti spojit ji s dalšími bezpečnostními prvky od stejnojmenné společnosti, se kterým bude spolupracovat. Zatímco tedy senzory rozpoznají, že někdo prošel dveřmi, kamerka zjistí, že se jedná o vaši ratolest a je schopna vám zaslat krátké video, které vám potvrdí, že se dítko vrátilo v pořádku ze školy domů. Podobně dokáže spolupracovat se senzory i v noci, a tak pokud se například zloděj dostane oknem do vašeho domu, kamerka ho nahraje a spustí alarm. Zároveň slouží pro další prvky i jako hub a zajišťuje mnohem stabilnější bezdrátové propojení jednotlivých prvků. Nabízí i tři režimy spánku, kdy je možné kameru nastavit tak, aby nenarušovala vaše soukromí. Pochopitelně podporuje paměťové karty pro ukládání videí v zabezpečené formě a stejně tak je schopna nahrávky zálohovat na cloud.

Tip: Pokud zvolíte některou z voleb registrované přepravy (Registered Air Mail) a budete nuceni zaplatit daň a popřípadě i clo, pak můžete po Gearbestu požadovat plnou kompenzaci veškerých poplatků. Stačí jen kontaktovat středisko podpory, doložit doklad o zaplacení skla a vše vám bude následně proplaceno.

Xiaomi mijia FB
Zdroj: Redakce Samsung Magazine

Poznámka: Na produkt se vztahuje záruka 1 rok. V případě, že vám produkt přijde poškozený či zcela nefunkční, můžete to do 7 dnů nahlásit, následně produkt pošlete zpět (poštovné vám bude proplaceno) a GearBest vám buďto pošle zcela nový kus nebo vám vrátí peníze. Více informací o záruce a případném vrácení produktu i peněz naleznete zde.

*Slevový kód je omezený na 30 využití. V případě velkého zájmu je tedy možné, že kód nebude po krátké době od zveřejnění článku již fungovat.

**Slevový kód je omezený na 15 využití. V případě velkého zájmu je tedy možné, že kód nebude po krátké době od zveřejnění článku již fungovat.

Související články

Dnes nejčtenější