Zavřít reklamu
Nový Samsung Galaxy A

Samsung začal pomalu uvolňovat aktualizaci Android 8.0 Oreo pro Galaxy S8 a S8+

To, na co jste poměrně dlouho čekali, je konečně tu. Jihokorejský gigant začal dnes oficiálně uvolňovat aktualizaci systému Android 8.0 Oreo. Jako první si jí užijí beta testeři, kteří mají oprati běžným uživatelům jednodenní náskok.

První zemí, která si aktualizaci na Android 8.0 užívá, je Německo. Právě němečtí uživatelé modelů Galaxy S8 a S8+ mají jako první možnost do nového prostředí “androidího” systému nahlédnout. Jak už jsme však psal v úvodním odstavci, veřejnou verzi Samsung uvolní až během zítřka. Prvních 24 hodin bude totiž finální verze dostupná jen a pouze beta testerům, kteří Samsungu při opravě chyb v testovacím období pomáhali.

Takto vypadá systém Android 8.0 Oreo na Samsungu Galaxy Note8, který by se od Orea Galaxy S8 neměl moc lišit:

Dostupnost nové verze systému se bude samozřejmě v jednotlivých zemích lišit a je možné, že si v našich luzích a hájích na uvolnění ještě pár dní či týdnů počkáme. Jako kompenzaci za čekání však od Samsungu dostaneme systém, který by měl výkon telefonu zase o něco málo pozvednout a jeho funkčnost vylepšit.

Diskuze

    Ještě nikdo mi nikdy nedokázal vysvětlit proč musí aktualizace po spuštění na všechny telefony putovat několik týdnů, když to Apple vyřeší pro všechny najednou v jeden den. A nemyslím si, že by měl Samsung o tolik horší infrastrukturu než Apple aby to neutáhla.

    Reagovat

    Těžko říct,apple to má v tomhle nepochybně líp nastavený,i když nedávno jsem jablko ještě používal a aktualizace ač časté tak nestály za nic,navíc ten jejich průšvih…Na druhou stranu čekalo se že začnou koncem měsíce a tohle už nepotrvá dlouho,snad do konce týdne což je v pohodě,za dobře odladěný systém to čekání stát určitě bude…:)

    Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Další články