Zavřít reklamu

Ačkoliv nás za pár týdnů čeká teprve představení modelu Galaxy S9, od dodavatelů z Číny začínají pomalu prosakovat první informace o prémiových modelech Samsungu pro příští rok. Pojďme si tedy první střípky mozaiky jménem Galaxy 10, pokud se tedy tak bude telefon vůbec jmenovat, představit.

Hned na úvod se sluší říci, že naši kolegové ze serveru Sammobile považují zdroj jako poměrně spolehlivý, protože se v minulosti jeho předpovědi několikrát vyplnily. Za zcela stoprocentní jej však samozřejmě brát nemůžeme.

Jednou z největších změn, kterou Galaxy S10 přinese, je podle zdroje změna designu, která bude spočívat hlavně ve zvětšení displeje. Rámečky na horní a dolní straně by se totiž měly v porovnání s loňským a letošním modelem solidně zúžit, díky čemuž by měl displej zabírat pěkných 93 % přední strany. Samozřejmostí je pak i duální fotoaparát, který se minimálně na jednom modelu objeví.

Výdrž baterie povyroste

Další zajímavou novinkou, která by se měla v Galaxy S10 objevit, je speciální neuronová jednotka, která bude zajišťovat veškeré operace umělé inteligence, Telefon by tak měl být opět o něco chytřejší a všechny úkony spojené s umělou inteligencí by měl zvládal o poznání rychleji. Ani tímto upgradem však Samsung nekončí. Další skvělou věcí, která se údajně chystá, je zvětšení baterie, která bude nově jednokusová ve tvaru L, čímž by Samsung docílil slušného zvětšení kapacity. Krom toho se pak má opět zlepšit autentizace pomocí obličeje.

Těžko v tuto chvíli říci,  zda se tyto novinky nakonec skutečně u modelu pro příští rok objeví nebo nikoliv. Pokud by po nich však Samsung nakonec sáhl, znamenalo by to pro jeho prémiovou řadu velkou vzpruhu. Už tak dokonalý telefon by totiž zase o něco posunul.

Galaxy X S10 FB

Související články

Dnes nejčtenější

.