Zavřít reklamu

Pokud vlastníte Samsung Galaxy Note8 a nemůžete se dočkat příchodu nové verze operačního systému Android 8.0 Oreo, nejspíš vás následující řádky zaujmou. Ačkoliv sice zatím nevíme, kdy Samsung oficiálně první vlny aktualizací pro své telefony spustí, někteří uživatelé už na své Note8 nové Oreo obdrželi. Díky tomu si tak můžeme udělat skvělý obrázek o tom, jak bude nové prostředí na loňském phabletu vypadat.

Webu Sammobile se podařilo získat od svého zdroje screenshoty, které zachycují prostředí Orea v modelu Note8. Detailně si jej můžete prohlédnout v galerii pod tímto odstavcem.

Jak můžete vidět, Note8 dostane prostředí Samsung Experience 9.0 UX, kterým budou disponovat i modely Galaxy S8 a S8+. Ostatně, od loňských vlajkových lodí se prostředí Note8 téměř lišit nebude. Jedinou větší změnou, nebo chcete-li přídavkem, je nabídka pro S Pen, kterým disponuje právě jen Note8.

Jak už jsem však psal v úvodním odstavci, není v tuto chvíli jasné, kdy se kýžené aktualizace konečně dočkáme. Jelikož je však již vydání nového Galaxy S9 za dveřmi, nejspíš jej bude Samsung pro některé modely směřovat zhruba k tomuto datu. Nechme se však překvapit.

Galaxy Note8 FB

Dnes nejčtenější

.