Zavřít reklamu
Nový Samsung Galaxy A

Takto vypadá nový Android 8.0 Oreo na Samsungu Galaxy Note8

Pokud vlastníte Samsung Galaxy Note8 a nemůžete se dočkat příchodu nové verze operačního systému Android 8.0 Oreo, nejspíš vás následující řádky zaujmou. Ačkoliv sice zatím nevíme, kdy Samsung oficiálně první vlny aktualizací pro své telefony spustí, někteří uživatelé už na své Note8 nové Oreo obdrželi. Díky tomu si tak můžeme udělat skvělý obrázek o tom, jak bude nové prostředí na loňském phabletu vypadat.

Webu Sammobile se podařilo získat od svého zdroje screenshoty, které zachycují prostředí Orea v modelu Note8. Detailně si jej můžete prohlédnout v galerii pod tímto odstavcem.

Jak můžete vidět, Note8 dostane prostředí Samsung Experience 9.0 UX, kterým budou disponovat i modely Galaxy S8 a S8+. Ostatně, od loňských vlajkových lodí se prostředí Note8 téměř lišit nebude. Jedinou větší změnou, nebo chcete-li přídavkem, je nabídka pro S Pen, kterým disponuje právě jen Note8.

Jak už jsem však psal v úvodním odstavci, není v tuto chvíli jasné, kdy se kýžené aktualizace konečně dočkáme. Jelikož je však již vydání nového Galaxy S9 za dveřmi, nejspíš jej bude Samsung pro některé modely směřovat zhruba k tomuto datu. Nechme se však překvapit.

Diskuze

  My co máme Xperie víme už 4 měsíce, jak vypadá Oreo. Smutný je, že rádoby technologickej lídr Samsung přichází s Oreo až ted. Ale za to s pompou, jakoby vymysleli samonabíjecí baterii. Trapné.

  Reagovat

  Samsung nepouziva tak cisty Android jako prave vyse zminena Xperia. Pokud se mi libi vice Android Samsungu, rad si pockam na kvalitni ostestovani pridanych veci. Vas radoby chytry komentar ukazuje pouze na vasi nevzdelanost a neinformovanost v dane problematice. Doplnte si ji. Pekny den.

  Reagovat

  Jak mě vždy potěší, že se najde občas někdo, kdo ví která bije. Android je základ který mají někteří (Samsung u řady Note) svými Experience nadstavbami tak upraven, že často u zmíněné řady byly některé vylepšení (nejen Multiwindows) použity o několik let dříve, než to Android zařadil do konceptu. Bohužel pro některé je forma důležitější než obsah.

  Tak asi to není jen o cistém androidu,na note se musi udělat ješte specialní nadstavba kvůli featuram a funkcim s penu,proto asi není všechno hned 🙂

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Další články