Zavřít reklamu

Ačkoliv je představení nových vlajkových lodí Galaxy S9 a S9+ teprve za dveřmi, o chystaných telefonech toho už nyní víme opravdu mnoho. Díky nejnovějšímu úniku originálních obalů k tomuto telefonu tak máme například potvrzeno i to, že se v případě větší “pluskové” verze dočkáme skutečně duálního fotoaparátu.

Podle videa, které se objevilo na youtubovém kanále Mobil Fun, bychom se měli dočkat u letošních telefonů prakticky stejných velikostí jako v minulém roce. Velkou změnou však projdou záda obou modelů. Zatímco se u menší “es devítky” dočkáme “pouze” přesunutí čtečky otisků prstů pod čočku, vetší S9+ se pochlubí skutečně duálním fotoaparátem, díky kterému bude moci pořizovat opravdu perfektní fotografie. I v případě S9+ se pak čtečka přesune pod fotoaparát, díky čemuž bude pro mnohé uživatele daleko snáze dostupná.

A na jaké originální kryty se tedy můžeme při představení nových modelů těšit? Je jich celá řada. Obecně se však dá říci, že se vesměs jedná o obaly, které známe z dřívějška.

Tyto kryty by měl Samsung spolu s Galaxy S9 představit:

  • Kryt Alcantara (EF-XG960A / EF-XG965A) – černá, modrá, máta, červená;
  • Clear View Cover (EF-ZG960C / EF-ZG965C) – modrá, zlatá, fialová;
  • LED Flip Wallet EF-NG960P / EF-NG965P – fialová;
  • Kryt Hyperknit EF-GG960F / EF-GG965F – červený, šedý;
  • Ochranný kryt se stojánkem (EF-RG960C / EF-RG965C) – černý, stříbrný;
  • Silikonový kryt (EF-PG960T / EF-PG965T) – modrý, šedý, růžový

Pokud se tedy již na koupi nového telefonu těšíte, čekání na jeho představení si můžete zkrátit právě výběrem ideálního krytu. Ačkoliv ještě nějaké procent pochybností o pravosti těchto krytů existuje, je podle většiny zahraničních serverů velmi malá.

Galaxy S9 cases FB

Dnes nejčtenější

.