Zavřít reklamu

Ačkoliv jsou zpravidla první záběry rozebraných telefonů k dispozici pár dní po jejich oficiálním představení, díky mnoha únikům si můžeme udělat malou exkurzi do útrob nového Galaxy S9 již nyní. Na Twitteru se totiž dnes objevily fotografie zachycující snímač otisků prstů a modul fotoaparátu.

galaxy-s9-fingerprint-sensor-component-720x477

Fotografie, kterou vidíte nad tímto odstavcem, znázorňuje klasickou čtečku otisků prstů. Ta svým designem zřejmě ze zaběhlého standardu nikterak nevybočí. Velkou změnou však bude její přesunuté z boku fotoaparátu pod něj. Díky tomuto kroku by tak mělo být používání čtečky otisků prstů daleko jednodušší a pro uživatele i komfortnější. Právě umístění čtečky bylo totiž mnohými ostře kritizováno. Naštěstí však Samsung tyto nářky vyslyšel a na 99 % čtečku skutečně přemístil.

galaxy-s9-camera-component-607x540

Druhá fotografie pak zachycuje modul jednoobjektivového fotoaparátu. I z tohoto záběru je tak jasně patrné, že se letos žádného duálního fotoaparátu u menší verze S9 nedočkáme. Dvojitý objektiv totiž dostane pouze jeho větší bratříček. Obavy z toho, že bude fotoaparát Galaxy S9 kvůli tomuto “okleštění” nějakým způsobem méněcenný, však rozhodně na místě nejsou. Mnoho zpráv totiž v minulých týdnech naznačovalo, že Samsung na fotoaparátech svých telefonů velmi zapracoval a vnukl jim opravdu zajímavé možnosti. Nejspíš si tak budete moci užít i zpomalené záběry v 720p při 960 fps či daleko rychlejší a kvalitnější zaostřování, díky čemuž bude fotografování ještě snadnější.

To, zda jsou dnešní fotografie pravé či nikoliv, se dozvíme již 25. února. V ten den nám totiž Samsung svůj nový model předvede. Bude skutečně odpovídat všem našim předpovědím, či jsme se po celou dobu pletli? Uvidíme.

Galaxy-S9-render-Benjamin-Geskin FB

Související články

Dnes nejčtenější

.