Zavřít reklamu

Náš magazín neustále roste a ani první měsíc nového roku nebyl výjimkou, přičemž se zařadil mezi ty nejúspěšnější v naší historii. Jsme si ale moc dobře vědomi, že těchto výsledků dosahujeme především díky vám, našim čtenářům a jsme rádi, že nás čtete a že vás náš obsah baví. V následujících měsících jej chceme určitě vylepšovat, ale ještě než se do toho pustíme, máme tu pro vás za odměnu soutěž o užitečný produkt.

Konkrétně soutěžíme o kvalitní tvrzené sklo PanzerGlass CR7 pro Samsung Galaxy S8, jehož téměř identického bratříčka pro Galaxy Note8 jsme před pár týdny testovali. Pokud se tedy chcete dozvědět více informací, pak nevynechte naši recenzi: Recenze PanzerGlass CR7: kvalitní sklo na Galaxy S8, S8+ a Note8 pro fanoušky Cristiana Ronalda.

Takto vypadá sklo PanzerGlass CR7 na Galaxy Note8 (+ balení):

Abyste se mohli do soutěže zapojit, stačí postupovat podle kroků, které vidíte níže na vloženém facebookovém příspěvku. Ze všech zúčastněných, kteří splní všechny uvedené podmínky, vylosujeme jednoho šťastlivce, kterému sklo PanzerGlass zašleme.

Vyhlášení: Vítězem soutěže se stal Martin Exner. kterého jsme vylosovali a který splnil veškeré podmínky. Všem ostatním děkujeme za účast v soutěži. Do budoucna určitě plánujeme další, do kterých se samozřejmě můžete opět zapojit.

PanzerGlass CR7 Galaxy S8 FB

Dnes nejčtenější

.