Zavřít reklamu

Ačkoliv je představení chystaného Galaxy S9 naplánováno ještě poměrně za dlouhou dobu, v kuloárech už se začíná šuškat o spuštění jeho předobjednávek. Dá se totiž očekávat, že bude mít tento model mezi uživateli opět velký úspěch a tak je jasné, že jej bude chtít co nejdříve. Díky zprávám z Jižní Koreji však již možné zahájení předobjednávek známe.

Podle informací z domoviny tohoto technologického giganta naplánoval Samsung spuštění předobjednávek na 2. března. Není však bohužel jasné, zda se v tento den dočkají jen Jihokorejci, nebo i ostatní země, které Samsung zařazuje do první vlny. Tak či tak by měly trvat rovný týden.

Koncept Galaxy S9 od DBS DESIGNING:

Krom data spuštění předobjednávek nyní již známe dokonce i cenu, kterou bude Samsung za svou novou vlajkovou loď požadovat. Pokud byste však čekali, že se cenovka v porovnání s loňskými modely nezmění, jste na omylu. Jihokorejský gigant se totiž kvůli použitým technologiím rozhodl mírně podražit a namísto 875 dolarů, jako tomu bylo u modelu Galaxy S8, bude požadovat částku v rozmezí 890 až 930 dolarů. Jak jsem však psal v úvodu tohoto odstavce, vzhledem k použitým technologiím a vylepšením se nejspíš nemůžeme ničemu divit. Upgrade totiž samozřejmě nějaký ten dolar navíc spolkl.

A co vy? Budete nový Galaxy S9 kupovat, nebo radši zůstanete u staršího modelu? Určitě se o svůj názor podělte do komentářů. To, zda vás mírně vylepšený Galaxy S8 táhne, by nás totiž v redakci skutečně zajímalo. Ani my se totiž nedokážeme zcela shodnout na tom, zda je cesta vylepšit model Galaxy S8 k dokonalosti, o což se s největší pravděpodobností Samsung snažil, ta správná či nikoliv.

Galaxy S9 render FB

Zdroj: sammobile

Dnes nejčtenější

.