Zavřít reklamu

Tisková zpráva: Powerbanka je záložní zdroj energie, který můžete nosit vždy u sebe a nemusíte se obávat, že Vašemu telefonu dojde šťáva. Existuje hned několik typů powerbanek, kterou si vybrat?

Energie sbalená na cesty

Berete si telefon na cesty, dovolené a zaznamenáváte s ním všechny své zážitky? Dnešní fotoaparáty v mobilních telefonech jsou již natolik vyspělé, že dokáží natáčet videa ve 4K a fotit stejně jak kdejaká zrcadlovka. S vysokým výkonem přichází ale i vysoké nároky na výdrž baterie. Většina uživatelů dobíjí telefon každý den při běžném užívání. Když tedy budete telefon zatěžovat nadměrně, focením, natáčením, navigací a vyhledáváním informací při cestování, baterie Vám jistě celý den nevydrží a budete potřebovat “doplnit šťávu”. Zde přichází na řadu záložní zdroj energie.

Která je nejlepší?

Existuje hned několik druhů powerbanek, různých kapacit a rozměrů, ze kterých můžete vybírat. Připravili jsme pro Vás pár tipů na ty nejzajímavější, od kapesních rozměrů až po ty robustnější do batohu. Tisíc lidí tisíc chutí a tak tedy záleží pouze na Vás, jestli si vyberete spíš hliníkové, nebo dřevěné provedení.

1) Plastová powerbanka Fixed přímo o kapsy

Společnost Fixed na trhu s mobilním příslušenstvím působí již několik let. Jedním z produktů které vyrábí je powerbanka rozměrů kreditní karty, kterou ocení především uživatelé, kteří potřebují dobít svůj telefon jednou – dvakrát za den a ocení především miniaturní provedení a zpracování, kdy je přímo v powerbance zabudovaný usb kabel pro okamžité dobíjení powerbanky.

  • Nyní za akční cenu 199 z původních 399 korun, pouze pro čtenáře Samsung Magazínu!

2) Zlatá střední cesta – Dřevěná powerbanka 

Dřevěná powerbanka nese označení premium hned z několika důvodů. Mezi její přednosti patří především dřevěné zpracování, které powerbance dodá velice elegantní a zajímavý vzhled, takže se nebudete muset obávat powerbanku vytáhnout například na konferenci či obchodním jednání. Kromě toho, že dokáže telefon nabít třikrát, některé i čtyřikrát je reprezentativní a dodávána v dárkovém, elegantním balení, které každý určitě ocení.

3) Větší rozměry – Větší kapacita – Choice

Vysokokapacitní záložní zdroj energie od společnosti Choice je vyrobena z velice elegantního hliníku a plastu. Powerbanka je ideálním společníkem na cesty, kdy víte, že nebudete moci svůj telefon nebo tablet nabíjet ze zásuvky. Dokáže nabít telefon přibližně šestkrát. K nabíjení Vám slouží USB port a indikátor Vám ukáže, zdali je powerbanka dostatečně nabita.

Bonus pro čtenáře Samsung Magazine

Na závěr bychom rádi zmínili slevový kód SKLO20, který mohou využít všichni čtenáři Samsung magazínu. Slevový kód lze uplatnit i na již zlevněné zboží. Pokud byste si rádi kromě powerbanek zakoupili například tvrzené sklo, nebo ochranný kryt, slevový kód platí i na toto zboží. Vše naleznete na Tvrzenýsklo.cz – Všechno zboží je reálně skladem na kamenné prodejně v ulici Ostrovského 32, Praha 5. Přibližně 250 metrů od stanice Metra B – Anděl.

tvrzeny-sklo-powerbanka-drevo
Zdroj: Redakce Samsung Magazine

Související články

Dnes nejčtenější