Zavřít reklamu

Najít chytré hodinky, které nabízí podporu drtivé většiny funkcí a zároveň vám nevyprázdní peněženku, není kolikrát vůbec jednoduché. My tu ale dnes pro naše čtenáře máme tip na akci vztahující se na NO.1 F6, tedy chytré hodinky, které umí téměř vše – měřit tep, kroky, kalorie, spánek, upozorňovat na oznámení, hovory, posloužit jako budík, kalendář či samospoušť pro fotoaparát telefonu a nabídnout extrémní výdrž baterie –a k tomu navíc nyní vyjdou jen na 305 Kč.

Velkou výhodou hodinek je kromě výše vyjmenovaných funkcí především také vysoká odolnost, tudíž jsou jako dělané pro outdoorové použití, ale také pro nejrůznější typy sportů. Hodinkám nevadí, otřesy, vysoký tlak, voda, prach, rychlé střídání teplot a ubrání se i korozi. Díky GPS zvládnou snímat uběhnout/nachozenou trasu bez nutnosti mít u sebe telefon. Podrobné specifikace hodinek si můžete přečíst níže.

Chytré hodinky NO.1 F6 jsou aktuálně ve velké slevě, kdy vychází pouze na $14,99, tedy po přepočtu na 305 Kč. Zmíněná sleva však startuje v 10:00 našeho času a platí pouze na prvních 10 zakoupených kusů. Akce je také omezena do 29. ledna. Jestliže tedy máte o hodinky zájem, pak si je můžete v uvedeném čase zakoupit z odkazu níže. Tento článek je záměrně publikovaný před desátou hodinou ranní, aby naši čtenáři mohli akce využít jako první.

Vzhledem k ceně byste neměli platit daň ani clo. Při výběru přepravy doporučujeme zvolit jednu z podnabídek u Registered Air Mail.

Specifikace:

Hardware:
Značka: NO.1
Verze Bluetooth: Bluetooth 4.0
Čip: NRF51822
Voděodolnost: ano, IP68
RAM: 256K
ROM: 32KB
GPS: ano
Kompatibilita: Android 4.4 nebo novější / iOS 9.0 nebo novější

Funkce:
Ty upozornění: zvuky, vibrace
Bluetooth hovory: upozornění na příchozí hovor
Najít telefon: ano
Skupina upozornění: 5
Snímače: Srdeční tep, monitor spánku
Zprávy: Upozornění na zprávy
Notifikace: ano
Ostatní funkce: budík, kalendář, samospoušť, stopky, upozornění při dlouhém sezení a při nedodržování pitného režimu
Typ notifikací: Facebook, G-mail, Line, Skype, Twitter, Wechat, WhatsApp a další

Baterie:
Kapacita bateerie: 350 mAh
Doba nabíjení: cca 2 hodiny
Výdrž: až 120 dní
Typ baterie: Lithium-polymerová

Materiál:
Řemínek: silikon
Hodinky: silikon, nerezová ocel

Ostatní:
Jazyky systému: zjednodušená čínština, tradiční čínština, angličtina, japonština, španělština, němčina, italština, francouzština, ruština, portugalština, čeština, polština
Obsah balení: hodinky, napájecí USB kabel, manuál v několika jazycích

Chytre hodinky NO.1 F6 6 (kopie)

Poznámka: Na produkt se vztahuje záruka 1 rok. V případě, že vám produkt přijde poškozený či zcela nefunkční, můžete to do 7 dnů nahlásit, následně produkt pošlete zpět (poštovné vám bude proplaceno) a GearBest vám buďto pošle zcela nový kus nebo vám vrátí peníze. Více informací o záruce a případném vrácení produktu i peněz naleznete zde.

Dnes nejčtenější

.