Zavřít reklamu

Ačkoliv si na oficiální představení Galaxy S9 počkáme ještě celý měsíc, z mnohých úniků si můžeme o tomto telefonu udělat poměrně detailní obrázek. Krom hardwarových a softwarových aplikací tak například díky dnešnímu videu víme, jak přesně by měla nová vlajková loď vypadat naživo.

Jak můžete vidět na videu výše, Galaxy S9 se od jeho staršího bratříčka prakticky neliší. Jediným rozdílem je fotoaparát na jeho zádech, u kterého se přesunula čtečka otisků prstů z boku na spodní stranu. Krom přesunuté čtečky je jasně vidět i to, že se Samsung rozhodl u menšího modelu pro klasický jednoobjektivový fotoaparát. Jinak je však Galaxy S9 skutečně od loňského modelu k nerozeznání.

Těžko v tuto chvíli říci, zda se jedná o skutečné video testovacího modelu či nikoliv. Pokud by se však Samsung skutečně strategie implementovat duální fotoaparát pouze na větší model přidržel, znamenalo by to pro některé jeho zákazníky velké zklamání. Dlouhou dobu se totiž čile spekulovalo o tom, že se Samsung Galaxy S9 stane přímým konkurentem iPhonu X. Ten je však v porovnání s “pluskovým” modelem Galaxy S9 daleko kompaktnější, duální fotoaparát však nabízí též.

Nechme se tedy překvapit. Třeba jsou veškeré dosavadní informace mylné a Galaxy S9 se představí ve zcela jiném světle. Bude to však na převálcování iPhonu X stačit? Uvidíme.

Galaxy-S9-render-Benjamin-Geskin FB

Dnes nejčtenější

.