Zavřít reklamu

Komerční sdělení: V posledních letech si řidiči do svých vozů stále častěji pořizují kamery, které nahrávají jejich jízdu. Nahrávka totiž může posloužit jako důkazní materiál v případě nehody nebo přestupku. Jednu takovou šikovnou, malou kamerku do interiéru vozu má v nabídce i společnost Philips a právě na ni tu dnes pro naše čtenáře máme slevový kupón.

Kamera Philips CVR108 je schopna zaznamenávat video v rozlišení 1080p (Full HD, 1920 x 1080P), nahrávání je ale kvůli úspoře místa možné přepnout i do nižší HD kvality (720p). Její výhodou je širokoúhlý záběr 130 stupňů, který uplatníte především při záznamu jízdy. Kamerka disponuje i palcovým displejem, na kterém vidíte aktuální záběr. Tím největším benefitem budou ale pro mnohé malé rozměry kamerky a přichytit ji k čelnímu sklu.

Velkou výhodou kamery je funkce nočního vidění, kdy je schopna zachytit menší detaily v tmavých oblastech nebo v nočních hodinách. Šikovná je i funkce automatické detekce havárií, kdy se kamerka zablokuje a uloží záznam do paměti, aby se data neporušila a zůstala zachována. Podobně přijde vhod i detekce pohybu, kdy kamera z hlediska zajištění bezpečnosti začne sama pořizovat záznam v okolí 5-10 metrů, když někdo okolo vozů prochází. Potěší i parkovací monitor, kdy se kamera automaticky zapne a natočí krátké video v případě, že po zastavení vozidla detekuje otřesy.

Samozřejmostí je podpora paměťových karet (až 32 GB), avšak úložiště se šetří i tzv. nahrávání do smyčky, kdy se přehraje nejstarší záznam tím nejnovějším. Pro ukládání záznamů je použit formát AVI a pro případné snímky pak formát JPEG. V balení dostanete kromě kamerky i napájecí kabel, držák na sklo a k němu také speciální elektrostatické lepidlo.

Tip: Pokud zvolíte některou z voleb registrované přepravy (Registered Air Mail) a budete nuceni zaplatit daň a popřípadě i clo, pak můžete po Gearbestu požadovat plnou kompenzaci veškerých poplatků. Stačí jen kontaktovat středisko podpory, doložit doklad o zaplacení skla a vše vám bude následně proplaceno.

PHILIPS CVR108 kamera do auta FB

Poznámka: Na produkt se vztahuje záruka 1 rok. V případě, že vám produkt přijde poškozený či zcela nefunkční, můžete to do 7 dnů nahlásit, následně produkt pošlete zpět (poštovné vám bude proplaceno) a GearBest vám buďto pošle zcela nový kus nebo vám vrátí peníze. Více informací o záruce a případném vrácení produktu i peněz naleznete zde.

*Slevový kód má omezený počet využití. V případě velkého zájmu je tedy možné, že kód nebude po krátké době od zveřejnění článku již fungovat.

Dnes nejčtenější

.