SanDisk A1

Full HD kameru do auta od Philips koupíte s tímto kódem jen za 874 Kč

Komerční sdělení: V posledních letech si řidiči do svých vozů stále častěji pořizují kamery, které nahrávají jejich jízdu. Nahrávka totiž může posloužit jako důkazní materiál v případě nehody nebo přestupku. Jednu takovou šikovnou, malou kamerku do interiéru vozu má v nabídce i společnost Philips a právě na ni tu dnes pro naše čtenáře máme slevový kupón.

Kamera Philips CVR108 je schopna zaznamenávat video v rozlišení 1080p (Full HD, 1920 x 1080P), nahrávání je ale kvůli úspoře místa možné přepnout i do nižší HD kvality (720p). Její výhodou je širokoúhlý záběr 130 stupňů, který uplatníte především při záznamu jízdy. Kamerka disponuje i palcovým displejem, na kterém vidíte aktuální záběr. Tím největším benefitem budou ale pro mnohé malé rozměry kamerky a přichytit ji k čelnímu sklu.

Velkou výhodou kamery je funkce nočního vidění, kdy je schopna zachytit menší detaily v tmavých oblastech nebo v nočních hodinách. Šikovná je i funkce automatické detekce havárií, kdy se kamerka zablokuje a uloží záznam do paměti, aby se data neporušila a zůstala zachována. Podobně přijde vhod i detekce pohybu, kdy kamera z hlediska zajištění bezpečnosti začne sama pořizovat záznam v okolí 5-10 metrů, když někdo okolo vozů prochází. Potěší i parkovací monitor, kdy se kamera automaticky zapne a natočí krátké video v případě, že po zastavení vozidla detekuje otřesy.

Samozřejmostí je podpora paměťových karet (až 32 GB), avšak úložiště se šetří i tzv. nahrávání do smyčky, kdy se přehraje nejstarší záznam tím nejnovějším. Pro ukládání záznamů je použit formát AVI a pro případné snímky pak formát JPEG. V balení dostanete kromě kamerky i napájecí kabel, držák na sklo a k němu také speciální elektrostatické lepidlo.

Tip: Pokud zvolíte některou z voleb registrované přepravy (Registered Air Mail) a budete nuceni zaplatit daň a popřípadě i clo, pak můžete po Gearbestu požadovat plnou kompenzaci veškerých poplatků. Stačí jen kontaktovat středisko podpory, doložit doklad o zaplacení skla a vše vám bude následně proplaceno.

Poznámka: Na produkt se vztahuje záruka 1 rok. V případě, že vám produkt přijde poškozený či zcela nefunkční, můžete to do 7 dnů nahlásit, následně produkt pošlete zpět (poštovné vám bude proplaceno) a GearBest vám buďto pošle zcela nový kus nebo vám vrátí peníze. Více informací o záruce a případném vrácení produktu i peněz naleznete zde.

*Slevový kód má omezený počet využití. V případě velkého zájmu je tedy možné, že kód nebude po krátké době od zveřejnění článku již fungovat.

Diskuze

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Další články

Posuňte fotografování smartphonem na novou úroveň s fotografickou sadou 10v1 za 192 Kč
Tato vychytávka od Xiaomi promění jakákoli drátová sluchátka v bezdrátová
S Xiaomi Mi Drone pořídíte skvělé záběry ve 4K a díky této slevě ho koupíte o 1500 Kč levněji
Dostali jste pod stromeček nový telefon? Podívejte se na příslušenství, které by se k němu mohlo hodit
Ultratenkou powerbanku Xiaomi s kapacitou 10000 mAh teď koupíte jen za 255 Kč
Populární chytrý náramek Xiaomi Mi Band 2 koupíte díky naší slevě za 425 Kč
Vdechněte svému PC nový život. 250GB SSD Samsung 850 EVO teď koupíte jen za 2 100 Kč
Originální powerbanku od Xiaomi s kapacitou 20000 mAh teď koupíte jen za 470 Kč [aktualizace]
Chytré hodinky Xiaomi Huami Amazfit naši čtenáři nyní pořídí se slevou 300 Kč
Rozšiřte kapacitu svého telefonu pomocí 64GB Samsung microSD karty, která je nyní ještě levnější
Pořádná herní sluchátka KOTION koupíte jen za 326 Kč
Zabezpečte svou domácnost chytrými prvky od Xiaomi jen za 870 Kč
TIANQU: Stylový dron s kamerou ideální pro první létání jen za 845 Kč
Vernee X: bezrámečkový smartphone se dvěma duálními fotoaparáty a Face ID za 5 400 Kč
Zrychlete svůj notebook. SSD disk Samsung 850 PRO teď koupíte se slevou
microSD karty od Samsungu teď koupíte levně, cena začíná už na 218 Kč
Sleva na 3D tiskárny z českého skladu Gearbestu
AKČNÍ NABÍDKA příslušenství, které potěší pod stromečkem se slevou pro čtenáře