Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Chytrá domácnost je v posledních letech neustále na vzestupu a mezi ty nejpopulárnější chytré doplňky patří jednoznačně žárovky. V případě, že si chcete svůj byt či dům začít rozšiřovat o chytrá zařízení, ale pro začátek byste raději sáhli jen po drobnosti, abyste si mohli její benefity vyzkoušet, pak jste na správném místě. Přinášíme vám tip na chytrou žárovku Xiaomi Yeelight, kterou si můžete objednat z českého skladu a je nyní ve slevě v přepočtu za 425 korun.

Žárovku Xiaomi Yeelight stačí jednoduše spárovat přes Wi-Fi se svým smartphonem a poté ji již můžete například z postele ovládat přímo z telefonu, konkrétně skrze aplikaci MiHome. Můžete si měnit barvu podsvícení v místnosti dle vaší nálady – na výběr je 16 milionů barevných odstínů a kromě toho lze určovat i teplotu světla od 1700 do 6500 K. Při běžném používání vydrží až 11 let, konkrétně okolo 25 000 hodin. Zároveň disponuje paticí E27, tedy klasickým závitem, který sedí do každého světla.

Pokud necháte zvolený český sklad (G-W-5), tak nebudete nuceni platit DPH ani clo a zboží by vám mělo domů dorazit do 3-7 dnů od provedení objednávky.

Specifikace:

12 × 5,5 × 5,5 cm, 145 g
Konektivita: Wi-Fi
patice/závit E27
16 milionů barev
životnost 25 000 hod.
nominální tok svěla 600 lm
spotřeba/výkon 9W
energetická třída A+
napětí 220 V ~ 50 Hz, 0.1 A

Xiaomi Yeelight FB

Dnes nejčtenější

.