Zavřít reklamu

Pokud vlastníte Samsung Galaxy S8 či jeho většího brášku Galaxy S8+, můžete do uvolnění aktualizace Android 8.0 Oreo začít odpočítávat poslední dny. Přesné datum zatím sice stále neznáme, jihokorejský gigant nám však svým neuváženým krokem potvrdil, že je jeho vydání prakticky na spadnutí.

Samsung je známý tím, že si s utajováním informací o svých produktech či softwarech příliš hlavu nedělá a svým nerozvážným jednáním mnohé informace před jejich oficiálním vydáním. Přesně tento scénář se udal i před pár dny. Jihokorejský gigant totiž nahrál na svůj brazilský web manuál k aktualizaci Android 8.0 Oreo pro telefony Galaxy S8 a Galaxy S8+. Její uvolnění je tak s největší pravděpodobností opravdu za dveřmi.

Historie se opakuje?

Zveřejnění manuálu pro chystanou aktualizaci není u jihokorejského Samsungu úplnou novinkou. I minulý rok totiž manuál na web vyvěsil pár týdnů předtím, než aktualizaci pro její tehdejší vlajkové lodě S7 vypustil.

Uvidíme, kdy se tedy první uživatelé nového Orea dočkají a zda jeho vypuštění Samsung světu nějakým způsobem ohlásí či nikoliv. Zatím je však datum vydání aktualizace zahaleno tajemstvím. V tuto chvíli je tak jasné maximálně to, že prvenství pro první oficiálně aktualizovaný model na 8.0 Oreo si odnesl model Galaxy Note8. Někteří jeho uživatelé totiž obdrželi aktualizaci už před dvěma týdny.

Android 8.0 Oreo FB

Zdroj: samsung

Dnes nejčtenější

.