Zavřít reklamu

Samsung úderem dnešního dne spouští v Česku oficiální prodej svého nejnovějšího telefonu Galaxy A8. Jedná se o smartphone vyšší střední třídy, který podědil některé vlastnosti z nejvyšší řady vlajkových modelů a zároveň nabízí určité novinky, kterými láká ke koupi. Těmi hlavními jsou podpora dvou SIM karet spolu s microSD kartou, displej s minimálními rámečky a nakonec přední duální fotoaparát.

Samsung Galaxy A8 je výjimečný svou možností použít dvě SIM karty zároveň s microSD kartou až do velikosti 256GB. Nicméně v České republice bude možné zakoupit i variantu Single SIM, a to konkrétně u operátorů. Dále je novinka je vybavená 16Mpx a 8Mpx duálním předním fotoaparátem se světelností f/1,9 a 16Mpx zadním fotoaparátem se světelností F/1,7, které umožňují dělat jasné a ostré selfie. Duální přední fotoaparát se skládá ze dvou samostatných fotoaparátů, mezi kterými je možné přepínat. Snadno si tak vyberete selfie, kterou chcete: od detailních záběrů s rozostřeným pozadím až po portrétové záběry s jasným a ostrým pozadím. Díky pokročilé funkci Live Focus můžete jednoduše měnit efekt rozostření před pořízením fotky i po něm, a vytvářet tak vysoce kvalitní snímky.

Značným lákadlem a hlavním designovým prvkem telefonu je velký Infinity displej, který Galaxy A8 podědil od vlajkových lodí Galaxy S8, S8+ a Note8, ačkoli rámečky nejsou tak úzké jako u vyjmenovaných modelů. Díky funkci Always on Display, odolnosti vůči vodě a prachu certifikace IP68, snímači otisku prstu nebo podpoře brýlí pro virtuální realitu Gear VR je řada Galaxy A ještě stylovější a praktičtější než kdy byla.

Nový Galaxy A8 bude k dispozici ve volném prodeji za cenu 12 990 Kč ve třech barvách – černé, zlaté a šedé Orchid Gray. Pokud máte o telefon zájem, pak si jej můžete koupit například zde.

Samsung Galaxy A8 FB

Dnes nejčtenější

.