Zavřít reklamu

Aktualizace: V článku bylo chybně uvedeno, že se jedná o 32GB flashdisk, nicméně za deklarovanou cenu (500 korun) je v nabídce  flashdisk se 64GB kapacitou. Za omyl se omlouváme.

Komerční sdělení: V poslední době vám ve spolupráci se zahraničním e-shopem Gearbest pravidelně přinášíme speciální slevy na nejrůznější produkty. Dnes tu pro naše čtenáře máme slevový kupón na originální USB flashdisk od Samsungu s kapacitou 64 GB, který po slevě vychází na necelých 500 Kč.

Výhodou flashdisku jsou jeho kompaktní rozměry (4,20 x 1,40 x 1,10 cm) a také nízká hmotnost (70 gramů). Většině padne do oka i jeho stylové zpracování, kdy kovové šasi dodává na elegantnosti a neurazí tak jako doplněk k prémiovějšímu notebooku. Samozřejmostí je port USB 3.0, díky kterému je zajištěna přenosová rychlosti až 130 Mb/s (čtení). Mnozí jistě ocení také voděodolnost a odolnost vůči magnetu, rentgenovému záření a pádům či otřesům.

Vzhledem k nízké ceně nebudete při přepravě platit DPH ani clo.

Samsung 64GB USB flashdisk FB
Zdroj: Redakce Samsung Magazine

Poznámka: Na produkt se vztahuje záruka 1 rok. V případě, že vám produkt přijde poškozený či zcela nefunkční, můžete to do 7 dnů nahlásit, následně produkt pošlete zpět (poštovné vám bude proplaceno) a GearBest vám buďto pošle zcela nový kus nebo vám vrátí peníze. Více informací o záruce a případném vrácení produktu i peněz naleznete zde.

*Slevový kód se vztahuje pouze na 64GB kapacitu stříbrného provedení flashdisku a má omezený počet využití. V případě velkého zájmu je tedy možné, že kód nebude po krátké době od zveřejnění článku již fungovat.

Související články

Dnes nejčtenější