Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Spousta z nás si krátí dlouhou chvíli hraním na svém smartphonu. Někteří si dokonce oblíbili určitou hru natolik, že si její hraní užívají i v pohodlí domova. Proč si ale hraní na mobilu nezpříjemnit i nějakým doplňkem, i chytré telefony podporují různé ovladače. A právě na jeden takový tu dnes pro vás máme slevový kupón, po jehož uplatnění vás ovladače vyjde pouze na 62 korun.

VR-PARK je bezdrátový ovladač do jedné ruky, který s telefonem komunikuje skrze Bluetooth 3.0. Ovladač disponuje nejenom osmi tlačítky ale tak joystickem pro snazší ovládání některých herních titulů a mimo jiné i přepínačem mezi systémy Android nebo iOS. Posloužit vám může nejenom jako gamepad při hraní her, ale také jako dálková spoušť pro fotoaparát, bezdrátová myš, ovladač pro PC či chytrou televizi nebo pro ovládání přehrávané hudby. Spárovat ovladač můžete se zařízeními pohánějící systémy iOS nebo Android 4.0 a novější či s Windows PC.

Vzhledem k nízké ceně nebudete při přepravě platit DPH ani clo.

20170606172612_54202

Na produkt se vztahuje záruka 1 rok. V případě, že vám produkt přijde poškozený či zcela nefunkční, můžete to do 7 dnů nahlásit, následně produkt pošlete zpět (poštovné vám bude proplaceno) a GearBest vám buďto pošle zcela nový kus nebo vám vrátí peníze. Více informací o záruce a případném vrácení produktu i peněz naleznete zde.

*Slevový kód se vztahuje jen na černou variantu ovladače a má omezený počet využití. V případě velkého zájmu je tedy možné, že kód nebude po krátké době od zveřejnění článku již fungovat.

Dnes nejčtenější

.