Zavřít reklamu

Pokud vlastníte tři roky starý model Galaxy S6, možná jste žili v posledních týdnech a měsících ve strachu, že na něj Samsung zanevře a aktualizaci na Android 8.0 Oreo mu neumožní. Před pár měsíci se sice objevila zpráva, která příchod nového systému na tento poměrně starý model potvrzovala, stoprocentní jistotu jsme však samozřejmě mít nemohli. To se však alespoň částečně dnešní zprávou mění.

Na Redditu se objevilo vlákno, ve kterém se jeden uživatel tohoto modelu pochlubil screenshoty zachycujícími jeho komunikaci s podporou Samsungu. Ta mu v pár řádcích na chatu blížící se příchod aktualizace na jeho telefon potvrdila s tím, že jí jihokorejský gigant vypustí někdy v průběhu ledna či února. Přesné datum však neznáme.

Těžko v tuto chvíli říci, zda se zakládá screenshot na pravdě či ho uživatel Redditu zfalšoval. Pokud by se však Samsung skutečně k uvolnění této aktualizace na tři roky starý model odhodlal, jistě by tím potěšil spoustu svých uživatelů. Galaxy S6 se totiž drží i nyní poměrně solidní oblibě a někteří jeho milovníci jej zatím rozhodě vyměnit nechtějí, což je u někdejší vlajkové lodě vcelku pochopitelné. Na druhou stranu je však vcelku zvláštní, že se tato neveřejná informace prakticky bez problémů vyzradí na chatu podpory. Tím spíš, když je celkově vydání Orea zahaleno tajemstvím a nikdo přesně neví, kdy, na co a v jakém pořadí bude Samsung aktualizace na své produkty uvolňovat.

android oreo

Zdroj: androidsoul

Související články

Dnes nejčtenější

.