Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Popularita virtuální reality poslední roky neustále roste a jestliže jste si ji oblíbili i vy nebo se prostě jen chcete zkusit do virtuální světa ponořit, máme tu pro vás ve spolupráci se zahraničním obchodem Gearbest slevový kupón na 3D headset PIMAX pro virtuální realitu, který po slevě vychází na 6 000 Kč.

Velkou výhodou brýlí PIMAX 4K je výstup v Ultra HD rozlišení (3840 x 2160) a stejně tak i duální gyroskop, který účinně snižuje závratě při delším pobytu ve VR prostředí. Nechybí ani ochrana zraku před modrým laserem díky systému automatického nastavení světla. Headset disponuje dvěma 53mm asférickými optickými čočkami, které nabízí zorné pole 110 stupňů. Kromě toho mají brýle i odjímatelná sluchátka se 40mm měničem, která nabízejí stereo zvuk 5.1. Design je navržen tak, aby byl headset stále pohodlný i během delšího používání.

Brýle PIMAX 4K jsou kompatibilní s tituly pro SteamVR i Oculus games. Pro jejich používání tak potřebujete počítač s operačním systémem Windows 7/8/10, procesore Intel Core i5 nebo lepší, grafickou kartu Nvida GT X960/AMD R9 290 či novější s podpourou pro DirectX 3D10, úložiště minimálně 4GB a porty HDMI 1.4B a USB 2.0/3.0.

Pokud zvolíte některou z voleb registrované přepravy (Registered Air Mail) a budete nuceni zaplatit daň a popřípadě i clo, pak můžete po Gearbestu požadovat plnou kompenzaci veškerých poplatků. Stačí jen kontaktovat středisko podpory, doložit doklad o zaplacení skla a vše vám bude následně proplaceno.

Poznámka: Na produkt se vztahuje záruka 1 rok. V případě, že vám produkt přijde poškozený či zcela nefunkční, můžete to do 7 dnů nahlásit, následně produkt pošlete zpět (poštovné vám bude proplaceno) a GearBest vám buďto pošle zcela nový kus nebo vám vrátí peníze. Více informací o záruce a případném vrácení produktu i peněz naleznete zde.

*Slevový kód má omezený počet využití. V případě velkého zájmu je tedy možné, že kód nebude po krátké době od zveřejnění článku již fungovat.

VR byle PIMAX 4K FB

Dnes nejčtenější

.