Zavřít reklamu

Komerční sdělení: V posledních letech si řidiči do svých vozů stále častěji pořizují kamery, které nahrávají jejich jízdu. Je to i díky tomu, že cena elektroniky z této kategorie značně klesla. Ještě podstatnější je ale fakt, že nahrávka může posloužit i jako důkazní materiál v případě nehody nebo přestupku. Jednu takovou kameru dělanou do interiéru vozu má v nabídce i Xiaomi a právě na ní tu dnes pro naše čtenáře máme slevu.

Xiaomi mijia Car Camera je schopna zaznamenávat video v rozlišení 1080p (Full HD, 1920 x 1080P). Její výhodou je i širokoúhlý záběr 160 stupňů, který nejlépe uplatníte právě při nahrávání jízdy. Kamerka disponuje i 3palcovým displejem, skrze který ji nastavíte a vidíte na něm i konkrétní záběr. Nechybí ani podpora přenosu snímků a videí skrze Wi-Fi do telefonu, stačí si jen stáhnout aplikaci mijia z Play Store.

Velkou výhodou kamery je automatické zahájení nahrávání, jakmile nastartujete auto. Samozřejmostí je podpora paměťových karet (až 64GB), avšak úložiště se šetří i tzv. nahrávání do smyčky, kdy se přehraje nejstarší záznam tím nejnovějším. Pro ukládání záznamů je použit kodek H.264, který zachovává slušnou kvalitu, ale z hlediska objemu dat je úsporný. Kamerka nabízí i funkci parkovací monitoru.

V balení dostanete kromě kamerky i nabíječku do zapalování, kabel, držák a také speciální elektrostatické lepidlo na okno. Jedinou nevýhodou Xiaomi mijia je, že systém je pouze v čínštině. Na ukázku záznamu z kamery se můžete podívat na videu níže.

Tip: Pokud zvolíte některou z voleb registrované přepravy (Registered Air Mail) a budete nuceni zaplatit daň a popřípadě i clo, pak můžete po Gearbestu požadovat plnou kompenzaci veškerých poplatků. Stačí jen kontaktovat středisko podpory, doložit doklad o zaplacení skla a vše vám bude následně proplaceno.

Xiaomi mija car camera FB

Poznámka: Na produkt se vztahuje záruka 1 rok. V případě, že vám produkt přijde poškozený či zcela nefunkční, můžete to do 7 dnů nahlásit, následně produkt pošlete zpět (poštovné vám bude proplaceno) a GearBest vám buďto pošle zcela nový kus nebo vám vrátí peníze. Více informací o záruce a případném vrácení produktu i peněz naleznete zde.

*Slevový kód má omezený počet využití. V případě velkého zájmu je tedy možné, že kód nebude po krátké době od zveřejnění článku již fungovat.

Dnes nejčtenější

.