Zavřít reklamu

S blížícím se představením chystaného Galaxy S9, které proběhne na barcelonském veletrhu MWC 2018 již příští měsíc, přibývají každým dnem nové a nové informace o tomto velmi očekávaném telefonu a ani dnešek nebude výjimkou. Na veřejnosti se totiž objevila fotografie krabičky, ve které by se měl nový Galaxy S9 prodávat. Díky ní tak máme o telefonu potvrzeny pár jeho technických specifikací.

galaxy-s9-leaked-retail-box

Zadní strana krabičky potvrzuje použití 5,8” zakřiveného Infinity displeje, který by měl zůstat podle předchozích informací v poměru 18,5 : 9. Již z těchto údajů je tak jasně patrné, že bychom jej neměli na první pohled od jeho loňského kolegy odlišit. Podle krabičky bychom se měli u telefonu též dočkat 4 GB RAM paměti a 64 GB interního úložiště, které bude pravděpodobně možné rozšířit o paměťové karty. Těšit se též můžeme na sluchátka AKG, bezdrátové nabíjení, voděodolnost a samozřejmě i prachuodolnost. Samsung na obalu zmiňuje i čtečku oční duhovky, která by měla být u tohoto telefonu oproti verzím v předchozích modelech o poznání spolehlivější.

Co se týče fotoaparátu, ten je podle parametrů osazen 12-megapixelovým snímačem. Ačkoliv se v jeho názvu objevuje slovo “Dual”, se stoprocentní jistotou potvrdit existenci duálního fotoaparátu nemůžeme. Na co se však můžeme těšit, je funkce Super Slow-mo, tedy propracované zachycení zpomalených záběrů. Uživatele též potěší i 8 MPx přední fotoaparát.

Ačkoliv se zdají být parametry z krabičky poměrně věrohodné a v mnoha ohledech se shodují s úniky z předchozích dní, měli bychom je brát s dostatečnou rezervou. Je totiž docela možné, že i tato krabička je falešná a její tvůrce se jen snaží svým výtvorem zaujmout svět. Naštěstí však již nebudeme na prozrazení všech tajemství o chystaném modelu čekat dlouho. Nechme se tedy překvapit.

Galaxy-S9-bezels FB

Zdroj: reddit

Dnes nejčtenější

.