Zavřít reklamu

Když se řekne Samsung, mnoha lidem se jako první vybaví technologický gigant, který má na svědomí třeba takové skvosty jako Galaxy S8 či Galaxy Note8. Nejsou to však jen vlajkové lodě, které zajišťují Samsungu velkou oblibu po celém světě. Skvělé prodeje totiž zaznamenávají i levné modely především pro rozvojové trhy. A právě jeden takový jihokorejský gigant právě v tichosti představil.

Na oficiálním vietnamském webu Samsungu se včera objevil nový model Galaxy J2 Pro (2018), o kterém jsme vás již před pár týdny informovali a ukazovali vám i několik jeho renderů. Pojďme si tedy tuto novinku, která je jak už jsem říkal určena spíše pro rozvojové trhy po celém světě, představit.

Hardwarem nijak neoslní

Galaxy J2 Pro je osazen SuperAMOLED displejem s rozlišením 960 x 540 pixelů. O jeho výkon se stará čtyřjádrový procesor s taktem 1,4 GHz a 1,5 GB RAM paměti. Telefon dostal dále do vínku i 16 GB interní paměti, kterou můžete samozřejmě rozšířit pomocí paměťových karet a to až na slušných 256 GB. Mezi další přednosti telefonu pak patří osmimegapixelový fotoaparát na zadní straně a pětimegapixelový fotoaparát na straně přední. Zadním fotoaparátem dokážete nahrávat videa s kvalitou 1080p při 30 fps. Telefonu nechybí ani klasický 3,5mm jack konektor pro sluchátka a podpora dual SIM. Co se týče baterie, tu dostal nový telefon s kapacitou 2600 mAh, což sice není na první pohled zrovna hodně, Samsung však tvrdí, že bez problému zvládne na jedno nabití přehrávat například 60 hodin hudby. Výdrž telefonu by tak být úplně špatná nemusela.

Ačkoliv nejsou hardwarové specifikace tohoto telefonu ničím zcela oslnivým, své kupce si jistě tato novinka najde. Jihokorjský gigant za něj totiž ve Vietnamu chce rovných 3 290 000 VN, což je v přepočtu zhruba 3600 Kč. Za poměrně málo peněz tak nabídne vcelku hodně muziky. Když k tomu navíc připočteme barevné varianty, ve kterých se prodává (černá, zlatá a zelená), dostaneme opravdu zajímavý telefon, kterým lze na rozvojových trzích prosadit. Na našem trhu se jej však s největší pravděpodobností nedočkáme.

j2 pro fb

Dnes nejčtenější

.