Zavřít reklamu

Když minulý rok Samsung představil svou chytrou asistentku Bixby, netajil se tím, že z ní chce vytvořit skvělou pomocnici do běžného života, která bude dosahovat minimálně kvalit konkurenční Siri od Applu či Alexy od Amazonu. Jihokorejci mají v plánu svou asistentku rozšířit na široké spektrum svých produktů, které se díky ní dokonale propojí a vytvoří ucelený ekosystém podobný podobný tomu od Applu. Doposud jsme však chytrou asistentku potkávali pouze na vlajkových lodích Galaxy S8, S8+ a Note8. To se však v tomto roce změní.

O tom, že bychom se mohli dočkat chytré asistentky Bixby ve smart TV již velmi brzy, jsme vás informovali již několikrát z neoficiálních zdrojů. Před pár dny však potvrdil Samsung svůj záměr oficiálně. Jako první by se měli dočkat Bixby na svých chytrých televizích zákazníci v USA. Tam dorazí umělá asistentka již letos. Další země a ani termíny vypuštění asistentky na další televize však Samsung bohužel neprozradil. Pravděpodobně se jí však dočkají i v samotné Jižní Koreji a Číně.

Uvidíme, jak svižný Samsung s vypouštění Bixby na své chytré televize bude. Jelikož však minimálně s jejími vylepšení nezahálí a snaží se jí co nejrychleji posunout na konkurenceschopnou úroveň, mohli bychom se její podpory dočkat velmi brzy i u nás. Doufejme, že v dohledné době i v češtině.

Samsung TV FB

Zdroj: sammobile

Související články

Dnes nejčtenější

.