Zavřít reklamu

Zvěsti o tom, že se Samsung snaží ve svých dílnách vyvinou ohebný smartphone, prosakují na veřejnost již poměrně dlouho. Na konci minulého roku se však šílenství ohledně tohoto v mnoha ohledech inovativního produktu opět rozjelo po mnoha únicích informací na plné obrátky. Svou trošku do mlýna nakonec přiložil i samotný Samsung, který ústy svého šéfa vývoj ohebného smartphonu prakticky potvrdil. Doposud jsme však nevěděli, kdy nám tento unikát Samsung představí.

Jako nejpravděpodobnější varianta se pro představení ohebného telefonu jevil rok 2018, přesněji jeho začátek. Podle nejnovější zprávy portálu ETNews to však vypadá, že se Samsung o pár měsíců opozdí. Jeho zdroje totiž tvrdí, že na začátku tohoto roku dokončí Samsung teprve finální podobu celého telefonu, který začne následně po sérii testů hromadně vyrábět na začátku listopadu. Oficiální představení unikátního smartphonu pak přijde na řadu buď v prosinci letošního roku nebo až v prvních měsících roku příštího.

Trojice konceptů skládacího smartphonu:

Krom informací týkajících se časového harmonogramu však prozradil zdroj i další zajímavá tajemství. Víme už například to, že se bude telefon moci ohýbat na obě strany a bude disponovat 7,3” OLED panelem. Detailnější technické specifikace však bohužel neznáme.

Nechme se tedy překvapit, s čím na nás Samsung nakonec vyrukuje a zda vůbec. Pokud se mu však skutečně podaří jeho projekt dotáhnout do konce, může jím změnit dosavadní svět chytrých telefonů jednou provždy. Uvidíme za rok.

Samsung foldalbe-smartphone-FB

Dnes nejčtenější

.