Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Našli jste pod stromečkem nový telefon a sháníte k němu potřebné příslušenství? Podívejte se na ty nejzajímavější kusy mobilního příslušenství, bez kterého byste se nemuseli obejít. Powerbanka, držák do automobilu, autonabíječka či Tvrzené sklo?

Držák do ventilace automobilu

Držák do ventilace, který perfektně udrží telefon po celou dobu jízdy přímo na očích řidiče. Můžete tak v poklidu spustit navigaci a v průběhu jízdy sledovat, kde správně odbočit, aniž byste museli telefon vzít do ruky. Předejdete tak možným pletkám se zákonem a především možné dopravní nehodě. Držák je po umístění do ventilace otočný a není tak problém umístit telefon například na šířku. Celý držák je v univerzálním černém provedení.

  • Univerzální držák do ventilace automobilu zakoupíte již od 199 korun!

Vysokokapacitní powerbanka Choice

Vysokokapacitní powerbanka Choice je vyrobena z velice elegantního hliníku a plastu. Powerbanka je ideálním společníkem na cesty, kdy víte, že nebudete moci svůj telefon nebo tablet nabíjet ze zásuvky. Powerbanka nabije Váš telefon přibližně 5-7x. K nabíjení Vám slouží USB port a indikátor Vám ukáže, zdali je powerbanka dostatečně nabita. Vstupní proud 2A, Výstupní proud 1A.

3D Tvrzené sklo na Samsung Galaxy S8 a S8 Plus – PREMIUM

Zaoblené Tvrzené sklo pro Samsung Galaxy S8 v prémiovém provedení perfektně ochrání celý povrch Vaše displeje (i jeho zaoblené části). Tvrzené sklo dosahuje odolnosti 9H a je tou nejlepší možnou ochranou. Zaoblené Tvrzené sklo pro Samsung Galaxy S8 je čistě průhledné (nebo modré, dle varianty) a žádným způsobem nesnižuje citlivost doteku, takže se nemusíte obávat, že by docházelo k horšímu ovládání telefonu. V balení naleznete kromě samotného tvrzeného skla také dva čistící hadříky a manuál pro snadnou aplikaci v českém jazyce. Čistící hadříky nezapomenňte před aplikací použít!

Autonabíječka Fontastic Micro USB

Autonabíječka Fontastic s konektorem microUSB. Slouží k nabíjení a napájení mobilních zařízení prostřednictvím cigaretového zapalovače ve vozidle. V nabíječce je zabudovaná ochrana proti přepólování a zkratu. Nabíječka je vhodná pro osobní i nákladní automobily.

  • Autonabíječku Fontastic s Micro USB kabelem můžete zakoupit od 199 korun!

Slevový kód pro čtenáře na závěr

Pokud jste se pročetli až sem, připravili jsme si pro Vás slevový kód, díky kterému získáte nejen na tyto, ale i na ostatní produkty z nabídky 20% slevu! Stačí zadat slevový kód SKLO20! Všechny produkty jsou reálně skladem a je možné je vyzvednout v kamenné prodejně na adrese Ostrovského 32, Praha 5, 15500. Prodejna se nachází přibližně 250m pěšky od metra B, stanice Anděl. Parkování je možné cca 20m od prodejny.

Samsung sklo LSA rozmery

Dnes nejčtenější

.